Zestawy

Nie lubisz się rozdrabniać? Nasze zestawy to kompleksowa odpowiedź na wyszukane erotyczne potrzeby. Poznaj je bliżej i wybierz ten, który najlepiej wpisuje się w oczekiwania Twoje i partnera. Może chcesz zrobić mu niespodziankę i rozbudzić fantazje?

Zestawy erotyczne – szybka i kompleksowa odpowiedź na potrzeby

Marzysz o urozmaiconym seksie, a nie posiadasz w swoich zasobach wielu zabawek erotycznych? W takim razie profesjonalnie skomponowane zestawy odpowiedzą na Twoje oczekiwania i pozwolą nieźle zabawić się z partnerem.

Właściwy dobór poszczególnych elementów każdego zestawu to gwarancja, że masz pod ręką wszystko, czego potrzeby, by uczynić Wasze zbliżenie wyjątkowym i doprawić je właściwą dozą pikanterii!

 

Poznaj BDSM

Co powiesz na wyjątkowo elegancki i gustowny zestaw gadżetów erotycznych do zabaw BDSM?

To jedwabne mankiety, które pozwolą skrępować uległego partnera i rozpocząć przygodę z mocniejszą formą przyjemności. Sięgnij po dołączony do zestawu subtelny zamszowy pejczyk i delikatnie muskaj. Ktoś był niegrzeczny? Zafunduj mocniejsze uderzenie i doprowadź go do porządku.

Dołączone do zestawu kulki gejszy pozwolą ćwiczyć mięśnie lub wzmocnić doznania podczas seksu oralnego – zabaw się ich temperaturą i podgrzej atmosferę w sypialni!

Zestaw w sam raz dla początkujących.


Każ mi dojść!

Może wolisz trochę mocniejsze doznania? Jeśli razem z partnerem macie ochotę sięgnąć po więcej, proponujemy zestawy dla bardziej wtajemniczonych.

W tym dziale znajdziecie między innymi elegancką propozycję od światowej sławy firmy Kinky, która w gustownej torbie skrywa kompleksowy zestaw do zabaw BDSM!

Krępuj ręce i nogi partnera, spinaj kajdanki w jedną całość, drażnij sutki i buduj napięcie niepewnością. Dawaj klapsy i muskaj pejczem. W tym zestawie znajdziesz wszystko, co jest Wam potrzebne do bardziej zaawansowanej zabawy w układzie dominacja-uległość.

 

Zestaw gadżetów erotycznych na prezent

Może szukasz nietuzinkowej niespodzianki dla bliskiej Ci osoby? Jesteśmy pewni, że zestaw gadżetów erotycznych będzie jednym z bardziej wyszukanych, które możesz jej zafundować. Dodatkową siłą jest to, że dostarczy Wam wspólnie sporo przyjemności!

Co powiesz na eleganckie pudełko zamykające w sobie seksowną maskę pozwalającą skryć tożsamość? Do tego piękne ozdoby na sutki z dzwoneczkami, które będą frywolnie dzwonić przy każdym rytmicznym uderzeniu o Twoje ciało.

W celu wzmocnienia wspólnych doznań zestaw został wyposażony w kobiecy i delikatny korek analny. To moc nowych wrażeń dla Ciebie i partnera!

Grzeczne wprowadzenie w temat macie już za sobą? W takim razie możesz zdecydować się na zestaw z wibrującym korkiem analnym i wibratorem na palec w jednym. Korzystaj z nich jednocześnie lub oddzielnie (na przykład dzieląc się zestawem z partnerem).

Jeżeli natomiast chcesz zrobić wyjątkowy prezent erotyczny na zaręczyny lub ślub, możesz zdecydować się na mniej pikantne i osobiste propozycje.

Stripteuse to erotyczne akcesoria pozwalające stworzyć burleskowe show w sypialni. To biżuteria na piersi, boa z pór, satynowa podwiązka i banknoty, którymi mężczyzna może płacić za oglądanie Ciebie w takiej odsłonie. Do tego jeszcze płyta z odpowiednią muzyką i ... można szaleć!