Kulki gejszy

Kulki gejszy

Kulki gejszy to bardzo prosty gadżet, który służy nie tylko kobietom, ale także mężczyznom. Dwie kuleczki połączone sznurkiem poprawią Twoje życie seksualne i sprawią, że partner będzie krzyczał z rozkoszy. Jesteś ciekawa, jak działają kulki gejszy? Jak wykorzystać ten gadżet w łóżku? 


A może na wzór prawdziwych, japońskich gejsz chcesz podarować ukochanemu pocałunek singapurski? Wszystko, czego potrzebujesz do podniesienia temperatury w sypialni, znajdziesz w naszym sklepie!

 

Kulki gejszy – co to jest?

Kulki gejszy to produkt z bardzo długą historią. Sięgały po niego japońskie gejsze, aby trenować mięśnie Kegla, a co za tym idzie, dawać więcej przyjemności mężczyznom. Kulki wróciły do łask dzięki popularnej produkcji filmowej.

 

Ten gadżet erotyczny to dwie niewielkie kuleczki połączone sznurkiem. Najczęściej są wykonane z bezpiecznego silikonu, który nie powoduje podrażnień pochwy ani nie uczula. Długi sznureczek zapewnia szybkie i bezbolesne wyciągnięcie kulek z wnętrza ciała.

 

Jakie kulki gejszy oferujemy?

W sklepie Secret Place zgromadziliśmy gadżety erotyczne od wiodących producentów na rynku. Wśród naszych propozycji znajdziesz kulki:

 • pojedyncze,
 • podwójne,
 • progresywne,
 • wibrujące,
 • szklane,
 • z aplikacją do trenowania mięśni dna miednicy.

Kulki możesz stosować w codziennym treningu mięśni Kegla, a także do wzmocnienia doznań seksualnych podczas masturbacji czy pieszczot we dwoje. Delikatny nacisk kulek na ścianki pochwy w połączeniu z wibrującą kulką sprawi, że już nigdy nie zrezygnujesz z tego gadżetu.

 

Jak używać kulek waginalnych?

Chcesz odczuwać więcej rozkoszy podczas seksu? Pragniesz ściskać oraz muskać penisa Twojego partnera i doprowadzać go tym do efektownego finału? Dzięki treningowi z kulkami gejszy jest to możliwe. Po kilku tygodniach wyraźnie odczujesz różnicę – mięśnie pochwy staną się mocniejsze i lepiej ukrwione, dzięki czemu o wiele intensywniej będziesz przeżywać orgazmy i penetrację.

 

Kulki dopochwowe to także świetne urozmaicenie masturbacji lub wspólnej zabawy we dwoje! Kulki poruszają się pod wpływem działania mięśni pochwy i sprawiają, że jesteś jeszcze bardziej pobudzona, a doznania są bardziej intensywne! Ogrzej lub schłodź kulki i zabaw się różnicą temperatur. Oszalejesz z rozkoszy, kiedy podczas seksu oralnego partner umieści w Twojej pochwie zimne lub gorące kuleczki.

 

Jak wybrać rozmiar kulek do ćwiczenia mięśni Kegla?

Kulki dopochwowe, które znajdziesz w naszym sklepie, występują w różnych rozmiarach, wielkości i wadze. Wszystko po to, abyś mogła dopasować gadżet do potrzeb Twojej waginy.

Dla osób początkujących, kobiet po porodzie i z osłabionymi mięśniami dna miednicy zalecane są większe kulki gejszy, po to, żeby wywierały odpowiedni nacisk na ściany pochwy.

Kuleczki waginalne o mniejszej średnicy powinny wybierać panie, które mają silne mięśnie dna miednicy, ale chcą utrzymać je w dobrej kondycji. Im mniejsza kulka, tym więcej pracy muszą włożyć mięśnie, aby ją utrzymać w pochwie.

 

Zacznij od największych kulek i po pewnym czasie (indywidualnym dla każdej kobiety) zmień je na mniejsze. Ciężar elementów jest równie ważny co ich wielkość. Na początek najlepiej wybrać lżejsze. W tym przypadku dobrze sprawdzą się kulki progresywne, w których zestaw wchodzi kilka elementów o różnej wadze i średnicy. Dzięki temu samodzielnie dobierzesz parametry gadżetu do możliwości Twojej waginy. Jest to także bardziej ekonomiczne rozwiązanie – kulki progresywne będą służyć Ci przez kilka lat do ćwiczeń na różnym poziomie zaawansowania.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Z chęcią podpowiemy Ci, co najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku!

 

Najpopularniejsze kulki waginalne

Dużą popularnością cieszą się kulki progresywne. Wynika to przede wszystkim z tego, że łatwo można dopasować rozmiar i ciężar gadżetu do potrzeb każdej kobiety. Co więcej, są zapakowane w uroczy futerał, więc nawet jeśli położysz gadżet w widocznym miejscu, to nie przyciągnie zaskoczonych spojrzeń i nie stanie się pretekstem do kontrowersyjnych pytań.

 

Coraz chętniej wybierane są także kulki gejszy z aplikacją do trenowania mięśni Kegla. Tę opcję wybierają zwłaszcza panie, które mają utrudniony dostęp do usług fizjoterapeuty uroginekologicznego. To dobry wybór, jeśli chcesz wzmocnić mięśnie dna miednicy w domowym zaciszu.

 

Niezbędne akcesoria do pielęgnacji kulek gejszy

Aby ten gadżet mógł Ci długo służyć, musisz o niego odpowiednio dbać. Przed użyciem warto zapoznać się z dołączoną instrukcją. Tam znajdziesz konkretne wytyczne odnośnie do mycia kulek.

Z uwagi na delikatny materiał, z którego zostały wykonane, zaleca się stosowanie żelu na bazie wody. Pozostałe lubrykanty, np. z silikonami lub innymi substancjami, mogą uszkodzić strukturę kulek. Rekomendowane produkty znajdziesz w naszym sklepie, w zakładce drogeria - lubrykanty.

Po zabawie pamiętaj o tym, żeby odpowiednio wyczyścić gadżet. Unikaj mydła oraz innych substancji myjących, które także mogą uszkodzić strukturę kulek. Najlepiej sprawdzi się mycie pod bieżącą wodą i przechowywanie akcesorium w suchym miejscu, np. bawełnianym woreczku.

Filtr

Kolor
 1. Wibrujące kulki waginalne sterowane aplikacją Gvibe Gballs 3
  Więcej
 2. Zestaw kulek gejszy Lelo Luna Pleasure Beads
  Więcej
 3. We-Vibe Bloom wibrujące kulki gejszy koralowy
  Więcej
 4. Zestaw kulek gejszy z wibrującą kulką Dorcel Training Balls
  Więcej
 5. Kulki gejszy Rianne S Pussy Playballs
  Więcej
  Kulki gejszy Rianne S Pussy Playballs
  As low as 129,00 zł
 6. Wibrujące urządzenie do ćwiczeń mięśni Kegla Perifit
  Więcej
  Wibrujące urządzenie do ćwiczeń mięśni Kegla Perifit
  As low as 699,00 zł
 7. Zestaw trzech pojedynczych kulek gejszy Satisfyer Yoni Power 2
  Więcej
  Zestaw trzech pojedynczych kulek gejszy Satisfyer Yoni Power 2
  As low as 44,00 zł
 8. Kulki gejszy Fun Factory Ben Wa Balls Smartballs Duo
  Więcej
  Kulki gejszy Fun Factory Ben Wa Balls Smartballs Duo
  As low as 119,00 zł
 9. Kulki gejszy Dorcel Dual Balls
  Więcej
  Kulki gejszy Dorcel Dual Balls
  As low as 115,00 zł
 10. Zestaw trzech progresywnych kulek gejszy Je Joue Ami
  Więcej
  Zestaw trzech progresywnych kulek gejszy Je Joue Ami
  As low as 279,00 zł
 11. JoyDivision Joyballs secret kulki gejszy
  Więcej
  JoyDivision Joyballs secret kulki gejszy
  As low as 105,00 zł
 12. JoyDivision Joyballs single secret kulka gejszy
  Więcej
  JoyDivision Joyballs single secret kulka gejszy
  As low as 81,00 zł