Dominacja i uległość

Masz ochotę na wprowadzenie szczypty pikanterii do sypialni? Może chcesz wcielić w życie swoje najskrytsze pragnienia? BDSM uchyla przed Wami swoje wrota, zapraszając do świata dominacji i uległości. Wchodź, wiąż, rozkazuj i krępuj. Bez skrępowania!

Dominacja i uległość – zaproś 50 twarzy Greya do sypialni

Choć wiązanie, rozkazywanie czy poniżanie od zawsze dodawały pikanterii łóżkowym ekscesom, prawdziwe przyzwolenie do uprawiania BDSM dał najgorętszy romans wszech czasów.

Przystojny miliarder Christian Grey i potulna studentka dziennikarstwa Anastasia Steel spotkali się najpierw na stronach gorącej powieści autorstwa E.L. James, a później kusili nas wyuzdaniem z wielkiego ekranu.

Od teraz nie musisz już ukradkiem oglądać takich scen, czy oddawać się ostrzejszym marzeniom w samotności. Zerknij na nasz asortyment, zamów odpowiednie akcesoria i zaproś partnera do świata, w którym wszystko smakuje intensywniej. To rozkaz!

 

Seks BDSM – zagraj ostrzej

Masz ochotę na ostrzejszy seks, ale nie wiesz, jak zacząć? Przede wszystkim ustal z partnerem, czy relacja „dominacja – uległość” też go podnieca. Jeśli tak – szykuje się niezła zabawa!

Kogo kręci poniżanie, a kto będzie wydawać rozkazy? Decyzja należy do Was i tego, na co macie w danej chwili ochotę.

W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziesz gadżety erotyczne, które podwoją Waszą przyjemność z odgrywania ról osoby dominującej i uległej w łóżku. Znajdziecie między innymi zgrabnyzestawdla otwierających się na mocne doznania. To wszystko, czego potrzebujecie, by dotknąć tematu BDSM i sprawdzić, czy zrobi się gorąco.

 

Seks BDSM – podnieć mnie bólem

Kręci Cię wiązanie? Marzysz o tym, by Twoja partnerka padła przed Tobą na kolana i wykonywała Twoje najbardziej mroczne pragnienia? A może chcesz ukarać partnera za to, że nie jest Ci posłuszny? W takim razie seks BDSM jest dla Was stworzony. Akronim pochodzi od angielskich słów: bondage, discipline, domination i subbission, które kolejno oznaczają: związanie, dyscyplinę, dominację i uległość.

Czego pragniesz najbardziej?

Zwiąż mnie, a ja Ci ulegnę!

Jednym z filarów seksu opartego na dominacji i uległości jest krępowanie ruchów partnera.

W tym celu możesz sięgnąć na przykład po linę bawełnianą. Jest miękka i przyjemna w dotyku, a do tego nie powoduje otarć. 10 metrów długości to gwarancja możliwości skrępowania partnera w sposób, w jaki tylko sobie zamarzysz.

Wolisz zacząć zabawę od krępowania partnera przy użyciu kajdanek? Pomyśl tylko, czy założysz je na nogi, czy ręce. A może jedno i drugie? W naszej ofercie znajdziesz między innymi pozwalające przekroczyć kolejne granice skórzane kajdanki na kostki wykończone różowym złotem. Miękkie, eleganckie i rozbudzające wyobraźnię. A może ubierzemy uległą Ci kobietę w seksowny gorset i ograniczymy jej ruchy dopasowanymi kajdankami dołączonymi do kompletu? Na samą myśl robi się gorąco.

 

Byłam taka niegrzeczna...

Uległa nie spełniła Twojego pragnienia? Czas na klapsa! A może bardziej wyrafinowaną karę? Dyscyplina musi być!

W tym dziale znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba, żeby pokazać partnerce (lub partnerowi!) kto tu rządzi.

Packa skórzano-zamszowa z wygodną rączką z różowego złota, gustowny pejcz przełamujący rutynę, czy bat z plecioną końcówką zaprowadzą porządek i pomogą wyegzekwować to, o czym marzysz.

 

Rozkazuj mi!

Lubisz kontrolować sytuację i wydawać rozkazy. Rób to także w łóżku! Kręci Cię jej uległość? Chcesz widzieć, jak chodzi przed Tobą na kolanach i prosi o odrobinę rozkoszy? Dostępna w Secret Place elegancka skórzana obroża ze smycząbędzie gadżetem idealnie dopasowanym do Waszych fantazji.

Do kompletu możecie dobrać na przykład knebel skórzany, który jest ekskluzywnym dodatkiem dla bardziej wprawionych. Jeśli gra „dominacja – uległość” jest Ci dobrze znana i szukasz nowych doznań, gadżecik wykorzystywany w licznych filmach bazujących na seksie BDSM poleca się do zdobywania kolejnych poziomów rozkoszy.

 

Powiedz, co mam robić, a ja spełnię Twoje pragnienia...

Ustalcie, kto dziś wyraża zgodę na poniżanie i uleganie rozkazom. W dowolnym momencie możecie zmienić zasady gry i role! Próbujcie, sięgajcie po nowe sposoby na ostrzejszą formę dochodzenia na szczyty przyjemności.

Podporządkuj się, grzecznie słuchaj rozkazów. W przeciwnym razie spotka Cię kara. W tej zabawie przyda się seksowny dodatek – co powiesz na knebel o bardziej wyszukanej formie? Kobieca róża w połączeniu ze skórzanym paskiem łączy dwie skrajności, które rozpalają zmysły. Połącz delikatność z siłą i dominacją. Ta róża to zaproszenie do spełniania Twoich fantazji.

 

Dominacja i uległość – ostra jazda z hamulcem bezpieczeństwa

Jeśli Ciebie i partnera kręci to samo – wszystkie chwyty dozwolone. Relacja „dominacja – uległość” jest bardzo podniecająca, ale jeśli dopiero zaczynacie z nią eksperymentować w sypialni, warto ustalić hasło bezpieczeństwa.

Nie wiadomo, gdzie zawiedzie Was przyzwolenie do poniżania i wykorzystywania swojej pozycji w celu zniewolenia partnera. Niech ustalone wcześniej hasło będzie hamulcem, gdy atmosfera zrobi się zbyt gorąca.

Filtr

Kolor
Średnica sondy
 1. Skórzane kajdanki na nogi Upko Leather Ankle Cuffs
  Więcej
 2. Skórzane kajdanki na uda Upko Leather Thigh Cuffs
  Więcej
 3. Skórzana packa Upko Leather Spanking Paddle
  Więcej
 4. Skórzany pejcz Upko Leather Flogger
  Więcej
 5. Drewniana rózga ze skórzanym uchwytem Upko Leather Spanking Stick
  Więcej
 6. Skórzana szpicruta Upko Leather Riding Crop
  Więcej
 7. Skórzana opaska na oczy Upko Leather Blindfold
  Więcej
 8. Walizka pełna akcesoriów BDSM Upko Luxury BDSM Vertical Trunk Kit Walizka pełna akcesoriów BDSM Upko Luxury BDSM Vertical Trunk Kit
  Więcej
 9. Odczepiany metalowy korek z lisim ogonem Upko Fox Fur Tail Small Butt Plug
  Więcej
 10. Efektowana uprząż na ciało z obróżką i nasutnikami Upko Butterfly Effect Body Accessories Set
  Więcej
 11. Podmateracowe pasy do wiązania Taboom Bed Restraints
  Więcej
 12. Winylowa taśma do krępowania Upko Standard Static Bondage Tape
  Więcej
  Winylowa taśma do krępowania Upko Standard Static Bondage Tape
  As low as 75,00 zł