Powiększanie penisa

Powiększanie penisa

Wygląd Twojego penisa nie spełnia Twoich oczekiwań? Na szczęście teraz, przy pomocy skutecznych gadżetów możesz wspomóc naturę. Sprawdź pompki, żele, suplementy oraz inne rozwiązania, które pomogą Ci wyeksponować męskość – szybko i spektakularnie!

Powiększ swojego penisa

Penis to bez wątpienia najważniejsza część męskiego ciała. Definiuje on Ciebie jako faceta i pozwala czerpać maksymalną przyjemność z życia seksualnego. Zdarza się jednak, że członek swoim kształtem i rozmiarem nieco odbiega od przyjętych kanonów piękna. Gorzej, kiedy przysparza Ci kompleksów, a nawet jest przyczyną łóżkowych porażek. Jak rozwiązać ten problem? Sięgając po dostępne w asortymencie Secret Place akcesoria do powiększania penisa!

Sposoby na powiększenie penisa

Krótki penis już nie musi być Twoją zmorą. Dzięki naszym propozycjom już niedługo będziesz mógł zachwycić swojego partnera lub partnerkę penisem, o jakim zawsze marzyłeś. Jego imponujący rozmiar wraz z łóżkowymi umiejętnościami sprawi, że szybko zostaniesz okrzyknięty bogiem seksu. Sprawdź nasze propozycje na nieinwazyjne wydłużenie członka.

Bezpieczne nieinwazyjne metody powiększenia penisa

Kiedyś jedynym sposobem na zwiększenie rozmiaru penisa było jego zoperowanie. Nic dziwnego, że mężczyźni szybko odchodzili od tego pomysłu i byli przerażeni wizją chirurgicznej interwencji. Żyli oni dalej ze swoimi kompleksami.

Istnieje kilka sposobów na zwiększenie rozmiaru swojego penisa, jak chociażby:

 • powiększanie penisa kwasem hialuronowym,
 • zabieg powiększania penisa własną tkanką tłuszczową,
 • powiększanie penisa własnym tłuszczem z dodatkiem kwasu hialuronowego.

Efekty zabiegu powiększania penisa z pewnością przypadną do gustu Tobie i Twojej partnerce bądź partnerowi.

Dzisiaj do wyboru są również skuteczne i bezpieczne metody domowego wydłużania członka. Zaliczają się do nich:

 • systemy trakcyjne Jes Extender i Male Edge,
 • pompki wodne i wibrujące,
 • żele,
 • krem powiększający penisa,
 • tabletki, suplementy diety.

Jak widzisz wybór jest duży, a Ty możesz przetestować nawet kilka różnych metod. Każda z nich może dać spektakularne rezultaty, o ile jest stosowana regularnie, zgodnie z zaleceniami producenta!

Pompki – większy członek to większa erekcja

Przy pomocy pompek można zauważalnie zwiększyć rozmiar penisa i sprawić, że będzie on nie tylko grubszy, ale również będzie nieść bardziej intensywne doznania podczas seksu. Podciśnienie i siła ssąca powstająca w wyniku ściskania kołnierza podstawy oddziałują na członek. Stymulują go poprzez poprawienie ukrwienia, a także stopnia wypełnienia ciał jamistych. Prącie powiększa się w wyniku przeprowadzania regularnych sesji, a jego właściciel może wreszcie być dumny ze swojego przyrodzenia.

Zabieg powiększenia prącia przy pomocy pompki erekcyjnej jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy z erekcją.

Pamiętajcie, aby nie kupować pompek niewiadomego pochodzenia, które kosztują około 20 zł. Efektów nie będzie, a pieniądze zostaną wydane.

Systemy trakcyjne

Innym sposobem na poprawienie wyglądu ważnej części męskiego ciała i jakości życia seksualnego jest zastosowanie systemów trakcyjnych do powiększania penisa. Urządzenia Jes-Extender doceniło już niemal 100 000 klientów na całym świecie, a skuteczność potwierdzona została również przez Międzynarodowe Sympozjum Chirurgii Rekonstrukcyjnej. To nie żart! Korzystając z tego zaawansowanego sprzętu zapewniasz sobie lepsze ciągnięcie, ścisłe przyleganie do ciała, wysoki komfort oraz bezpieczeństwo. To technologia medyczna, która troskliwie, lecz z dużą mocą pomaga Ci w pielęgnowaniu własnego ciała oraz pewności siebie.

Żele i suplementy

Kolejnym sposobem na powiększenie prącia są żele i suplementy diety. Ich stosowanie może przynieść równie dobre efekty. Wyrób medyczny Bigger Size to, jak sama nazwa wskazuje, większy rozmiar i grubość członka, który wpływa na jakość seksu i intensywność orgazmu. Przyczynia się do zwiększenia napływu krwi do ciał jamistych, a te z kolei mają bezpośrednie znaczenie dla kształtu i długości fallusa. Naturalny i w pełni bezpieczny skład pozwoli Ci też czerpać większą radość z pożycia.

Ta metoda powiększania prącia pozwala utrzymać silniejszą erekcję i poprawia kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem. Efekty spodziewane i możliwe do uzyskania są w krótkim czasie, kiedy stosuje się go wraz z kapsułkami z tej samej serii.

Podobnie działają żele i kremy – od zewnątrz pomagają w masowaniu i rozciąganiu penisa, pobudzając podział komórek. Cytokineza wpływa na długość członka, dlatego metoda cechuje się dużą skutecznością.

Chcesz być zadowolony ze swojego członka? Miej wpływ na długość penisa za pomocą żeli!

Jak działa powiększanie członka?

Powiększenie członka wydaje Ci się abstrakcją? Tymczasem zrozumienie tego procesu nie wymaga zawiłych kalkulacji ani przemyśleń. To czysta nauka, a właściwie efekt kilkunastu lat badań. Firma Jes pracowała 14 lat, aby wreszcie zaprezentować światu swój wynalazek. System trakcyjny do powiększania penisa okazał się hitem, ponieważ znane są przypadki, w których udało się wydłużyć członka nawet o 4 cm! To imponujący wynik będący efektem unikalnej technologii medycznej.

Działanie pompek również jest łatwe do wyjaśnienia. System tłoczenia zastosowany w urządzeniach do powiększania penisa marki Bathmate pozwala na uzyskanie silnych efektów ssania. Dzięki obserwacji poziomu wody masz stałą kontrolę nad przebiegiem procesu. Już po krótkim czasie regularnego stosowania zauważysz, że Twój penis zmienił się – i to na zawsze!

Uzyskane efekty powiększania penisa

Zmiana w wyglądzie penisa to najważniejszy efekt stosowania pompek i innych systemów powiększających. Do rezultatów, które możesz uzyskać, korzystając z nich regularne zalicza się:

 • wydłużenie,
 • zwiększenie obwodu członka,
 • wyeksponowanie żołędzi,
 • twardsze wzwody,
 • większa wytrzymałość podczas stosunku,
 • silniejszy orgazm,
 • efektywniejsza ejakulacja.

Zapomnij o kompleksach i daj się poznać światu jako posiadacz imponującego prącia. Jego nowe oblicze zachwyci nie tylko Twojego partnera czy partnerkę, ale też pozytywnie wpłynie na Twoją pewność siebie i samopoczucie. Przekonaj się o skuteczności rozwiązań dostępnych w Secret Place – i to na własnej skórze!

 

 1. Medica-Group BiggerSize suplement powiększający penisa 60 kaps.
  Więcej
 2. Pompka do powiększania penisa XLsucker Penis Pump
  Więcej
  Pompka do powiększania penisa XLsucker Penis Pump
  As low as 145,00 zł
 3. System trakcyjny do powiększania penisa Jes-Extender Original Penis Enlarger
  Więcej
 4. Pompka wodna do powiększania penisa Bathmate Hydromax5
  Więcej
  Pompka wodna do powiększania penisa Bathmate Hydromax5
  As low as 545,00 zł
 5. Pompka wodna do powiększania penisa Bathmate Hydromax9
  Więcej
  Pompka wodna do powiększania penisa Bathmate Hydromax9
  As low as 759,00 zł
 6. System trakcyjny do powiększania penisa Jes-Extender Titanium Penis Enlarger
  Więcej
 7. Shots Pumped Premium Rechargeable Automatic Pump Transparent
  Więcej
 8. Pompka wodna do powiększania penisa Bathmate Hydro7
  Więcej
  Pompka wodna do powiększania penisa Bathmate Hydro7
  As low as 405,00 zł
 9. Pompka wodna do powiększania penisa Bathmate Hydromax7
  Więcej
  Pompka wodna do powiększania penisa Bathmate Hydromax7
  As low as 595,00 zł
 10. System trakcyjny do powiększania penisa Jes-Extender Gold Penis Enlarger
  Więcej
 11. Shots Pumped Premium Rechargeable Automatic LCD Pump Transparent
  Więcej
 12. Pompka wodna do powiększania penisa Bathmate Hydromax7 Wide Boy
  Więcej
  Pompka wodna do powiększania penisa Bathmate Hydromax7 Wide Boy
  As low as 675,00 zł