Masturbator Satisfyer Men One

Producent

Satisfyer Satisfyer
129

Masturbator Satisfyer Men One

SKU 8801301
Kod EAN 4049369015887
Producent Satisfyer

Złóż zamówienie przed 15:00Paczkę wyślemy dziś!

Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Warszawa: Brak w magazynie
Poznań: Brak w magazynie
129,00 zł

Opis produktu

Męski masturbator ręczny z regulacją intensywności doznań Satisfyer Men One

Satisfyer Men One to unikatowy produkt dla mężczyzn. Ten rękaw masturbacyjny pozwala na regulację intensywności doznań. Pompowane ścianki umożliwiają regulację średnicy otworu, a więc ciasności zabawki. Z kolei specjalnie zaprojektowany system regulacji ciśnienia daje możliwość dopasowania siły ssania.

 

Męski masturbator ręczny z regulacją intensywności doznań Satisfyer Men One daje Ci zatem pełną kontrolę i bezbłędnie doprowadzi Cię do intensywnego szczytowania!

 

Zaletą tej zabawki jest także fakt, że nie wymaga ona żadnego zasilania! Męski masturbator z regulacją intensywności doznań Satisfyer Men One to zabawka w pełni analogowa, obsługiwana ręcznie. Nie ma zatem problemu z ładowaniem, głośną pracą czy technicznymi usterkami. Kluczem jest prostota, za którą idzie niezwykła skuteczność!

Jak działa regulowany rękaw masturbacyjny Satisfyer Men One?

Regulowany rękaw masturbacyjny Satisfyer Men One wykorzystuje kilka systemów dostarczających Ci maksimum rozkoszy. Dzięki temu zapewnia unikatową stymulację łączącą cechy penetracji waginalnej i pieszczot oralnych. To wybuchowa mieszanka, która gwarantuje intensywne orgazmy i wytryski, o jakich nawet nie śniłeś!

 

Co ważne, poziom doznań możesz regulować na kilka sposobów. Po pierwsze zmieniać możesz średnicę otworu, a więc nacisk ścianek zabawki na penisa. To podstawowy sposób na dopasowanie intensywności doznań do własnych potrzeb i konkretnej sytuacji. Obsługa systemu jest bardzo prosta i możliwa jedną ręką. Możesz zatem zmieniać nacisk bez przerywania zabawy.

 

Rękaw masturbacyjny Satisfyer Men One wyposażono także w system regulacji ciśnienia wewnętrznego. Pozwala on na ustawienie poziomu ssania w dowolnym zakresie — od delikatnego muskania po mocne zasysanie przypominające tzw. głębokie gardło.

 

Nie bez znaczenia jest także sama konstrukcja wnętrza. Regulowany rękaw masturbacyjny Satisfyer Men One wyściełany jest niezwykle delikatną cyberskórą, która doskonale imituje prawdziwe wnętrze pochwy. Do nawilżenia wykorzystać możesz lubrykanty wodne, także te rozgrzewające czy chłodzące, które wzmagają doznania.

Jak dbać o męski masturbator ręczny z regulacją intensywności doznań Satisfyer Men One?

Zabawki erotyczne wymagają właściwej eksploatacji i konserwacji. Na szczęście w przypadku męskiego masturbatora ręcznego z regulacją intensywności doznań Satisfyer Men One nie jest to trudne.

 

Zabawka jest całkowicie wodoodporna, więc możesz ją płukać pod bieżącą, letnią wodą. Do mycia i dezynfekcji warto stosować specjalne płyny do czyszczenia gadżetów erotycznych, ewentualnie delikatne mydło.

 

Męski masturbator ręczny z regulacją intensywności doznań Satisfyer Men One wyposażony jest też w funkcjonalne zamknięcie. Pokrywka na otwór pozwala uniknąć zabrudzenia np. podczas transportu.

 

Dzięki temu regulowany rękaw masturbacyjny Satisfyer Men One jest idealnym gadżetem na podróże. Jako ręczna zabawka nie robi hałasu i nie wymaga baterii czy ładowania akumulatora. Pozwala to na dyskretne używanie nawet w miejscach publicznych, w biurze, na imprezach i wszędzie, gdzie tylko zapragniesz!

 

SPECYFIKACJA:

Szerokość: 72 mm
Masa: 550 g
Długość: 85 mm
Wysokość: 250 mm
Materiał: Silikon, ABS

Powiązane wpisy