Opakowanie zbiorcze tamponów bezsznurkowych JoyDivision Soft-Tampons normal box of 50

Producent

JoyDivision JoyDivision
245

Opakowanie zbiorcze tamponów bezsznurkowych JoyDivision Soft-Tampons normal box of 50

SKU 5201208
Kod EAN 4028403122088
Producent JoyDivision

Złóż zamówienie przed 15:00Paczkę wyślemy dziś!

Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Warszawa: Brak w magazynie
Poznań: Brak w magazynie
245,00 zł

Opis produktu

MT: JoyDivision Soft Tampons normal tampony bez sznurka – kup online w Secret Place

MD: Beznszurkowe tampony Soft Tampons zaprojektowane zostały w taki sposób, aby nie ograniczać Twojej aktywności. Ciesz się sportem, seksem czy pływaniem podczas miesiączki! 

JoyDivision Soft Tampons normal tampony bez sznurka 10 sztuk

 

JoyDivision Soft Tampons normal bez sznurka to innowacyjny produkt, którego podstawowym celem jest zapewnienie komfortu wszystkim kobietom. Gąbki menstruacyjne wykonane zostały z bezpiecznego poliuretanu, który jest całkowicie wolny od szkodliwych substancji. Tampony bez sznurka są ergonomiczne i wygodne, a przy tym bardzo komfortowe. 

Suche tampony bezsznurkowe Joy Division to prawdziwa rewolucja! 

 

Tampony bezsznurkowe to absolutny hit, który szybko spotkał się z entuzjazmem kobiet na całym świecie. Dzięki brakowi sznureczka nie musisz już martwić się dyskomfortem czy otarciami. Możesz swobodnie korzystać z ulubionych aktywności, a seks w czasie miesiączki przestanie być problemem! Nie bez powodu Soft Tampons znane są jako tampony pływackie lub… Sex-Tampons!

Seks podczas miesiączki przestanie być problemem

 

Tampony Soft Tampons pozwolą Ci na cieszenie się seksem również w trakcie "tych" dni. Nie musisz już martwić się o bezpieczeństwo czy dyskomfort. Miękki materiał będzie niewyczuwalny dla partnera, a przy tym skutecznie zapobiegnie wyciekaniu krwi menstruacyjnej. Brzmi dobrze, prawda? Musicie to przetestować! 

Bezsznurkowe tampony Soft Tampons zapewnią Ci pełen komfort

 

Tampony bez sznurka Soft Tampons są bardzo łatwe w aplikacji i użytkowaniu. Mają one kształt serca, a każdy tampon pakowany jest oddzielnie, aby zapewnić Ci jeszcze większą wygodę na co dzień. Bezsznurkowe tampony Soft Tampons od JoyDivision to doskonała propozycja dla kobiet, które chcą cieszyć się aktywnością bez żadnych ograniczeń.

Jak stosować tampony bezsznurkowe Soft Tampons? 

 

Stosowanie tamponów bez sznurka jest zaskakująco proste! 

 

  1. Dokładnie umyj ręce. 
  2. Możesz nałożyć na tampon odrobinę środka nawilżającego lub wody, aby ułatwić aplikację. Pamiętaj o wyciśnięciu nadmiaru płynu. 
  3. Przyjmij najwygodniejszą pozycję do aplikacji tamponu. 
  4. Tampon chwycić z boku dwoma palcami i delikatnie go ściśnij. W ten sposób na spodzie wytworzy się wgłębienie na palec wskazujący. Delikatnie wsuń tampon i ciesz się komfortem przez kolejne kilka godzin! 

 

Wymiana tamponu powinna następować co 3-5 godzin, w zależności od nasilenia krwawienia. Nie zaleca się korzystania z jednego tamponu dłużej niż przez 8 godzin. 

 

FAQ

 

Czy suche tampony bez sznurka to dobry wybór?

 

JoyDivision Soft Tampons normal tampony bez sznurka to doskonała alternatywa dla tradycyjnych tamponów. Suche tampony zapewniają o wiele większy komfort podczas miesiączki. Dzięki nim nie trzeba rezygnować z aktywności, takich jak sport, sauna, pływanie czy seks. 

 

Czy JoyDivision Soft Tampons normal tampony bez sznurka są bezpieczne?

 

Soft Tampons normal tampony bez sznurka wykonane są z miękkiego, medycznego materiału gąbkowego (poliuretan). Nie zawiera on żadnych substancji chemicznych. Poliuretan posiada certyfikat OEKO-TEX oraz oznaczenie STANDARD 100 – oznacza to, że produkt został przebadany pod kątem występowania szkodliwych substancji. A zatem jest on całkowicie bezpieczny dla kobiet w każdym wieku.