System trakcyjny do powiększania penisa Jes-Extender Titanium Penis Enlarger

Producent

Jes-Extender Jes-Extender
989

System trakcyjny do powiększania penisa Jes-Extender Titanium Penis Enlarger

SKU 6000103
Kod EAN 5710458106005
Producent Jes-Extender

Złóż zamówienie przed 15:00Paczkę wyślemy dziś!

Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Warszawa: Brak w magazynie
Poznań: Brak w magazynie

Przez ponad 14 lat, firma Jes nieustannie poprawiała i modyfikowała swój flagowy produkt, Extender, by zapewnić jak najszybsze i największe przyrosty penisa za pomocą jednego urządzenia. Poczuj jego moc tekstując system trakcyjny do powiększania penisa Jes-Extender Titanum!

 
989,00 zł

Opis produktu

Przez wiele ostatnich lat firma Jes pracowała nad stworzeniem skutecznego systemu do powiększania penisa i stale udoskonala swoje urządzenie. Dziś system trakcyjny do powiększania penisa Jes-Extender Titanium Penis Enlarger zapewnia szybkie i znaczące przyrosty penisa. Jako niezastąpiona część męskiego ciała, penis zasługuje na najwyższej jakości urządzenia do jego powiększania, dlatego warto zainwestować w sprawdzone rozwiązania.

Doskonałe dopasowanie dla maksymalnych efektów z Jes-Extender Titanium Penis Enlarger 

System trakcyjny do powiększania penisa Jes-Extender Titanium Penis Enlarger zapewnia precyzyjne i zwarte ciągnięcie, eliminując luźne krawędzie i niezrównoważone napięcie. Dzięki małym skrętnikom, urządzenie doskonale dopasowuje się do penisa, zapewniając komfort użytkowania. Zaokrąglona podstawa dodatkowo zwiększa wygodę noszenia. Jes-Extender Titanum wykorzystuje unikalną technologię medyczną, która umożliwia szybki wzrost penisa. Klinicznie udowodniono, że użytkownicy zanotowali rekordowe przyrosty penisa nawet o 44% w ciągu zaledwie kilkunastu dni.

Medycznie potwierdzona skuteczność w powiekszaniu penisa z Jes-Extender Titanium Penis Enlarger 

Dzięki systemowi powiększającemu penisa Jes-Extender Titanium Penis Enlarger tysiące mężczyzn osiągnęło większy i bardziej zadowalający rozmiar penisa. Jego skuteczność została potwierdzona na Międzynarodowym Sympozjum Chirurgii Rekonstrukcyjnej, co czyni go liderem w branży urządzeń powiększających penisa.

Jak stosować system do powiększnia członka Jes-Extender Titanium Penis Enlarger?

Aby osiagnąć najlepsze efekty z systemem Jes-Extender Titanium Penis Enlarger należy nosić przez większość dnia, dostosowując napięcie do własnych preferencji. Niezaleznie od tego czy wolisz go mieć na sobie w ciagu dnia czy w nocy, system powiększający penisa Jes będzie działał tak samo skutecznie. Regularne stosowanie zapewnia maksymalne efekty w krótkim czasie.

Poznaj inne propozycje od Secret place

W naszym asortymencie posiadamy wiele różnych gadżetów, które sprawią, ze Twoje życie erotyczne nabierze kolorów, a Ty będziesz dumny ze swojej meskości! Przetestuj działanie:

System trakcyjny do powiekszania penisa Jes-Extender Titanium Penis Enlarger to nie tylko urządzenie, to droga do większego penisa i większej pewności siebie. Dołącz do tysięcy zadowolonych użytkowników i zmień swoje życie już dziś!

 

Specyfikacja techniczna:

 • Wykorzystuje siłę naciągu
 • Bezpieczny
 • Prosty
 • Orientacyjny przyrost długość o 5 cm
 • Orinetacyjny przyrost obwodu o 30%
 • W komplecie 4 pręty przedłużające o długości 5 cm
 • W komplecie 2 pręty przedłużające o długości 2,5 cm
 • W komplecie 2 pręty przedłużające o długości 1,25 cm
 • Szczegółowa instrukcja obsługi
 • Łatwy w czyszczeniu
 • Materiał: ABS

Multimedia