Wibratory analne

Wibrator analny

W sypialni nasza fantazja nie zna granic. W zależności od tego na co mamy ochotę możemy wspinać się na szczyty przyjemności. Do jednej z popularniejszych zabaw łóżkowych są zabawy analne. Niektórzy marzą o seksie analnym z wykorzystaniem zabawek erotycznych do tego przeznaczonych. Wierzcie lub nie, ale seks z zabawkami analnymi może obdarzyć nas w silne doznania, a nawet pomóc osiągnąć wyżyny rozkoszy dzięki ich wibracjom i nie tylko.

Czym jest wibrator analny?

Wibrator analny jest cieńszy od zwykłego wibratora. Ma mniejszą średnicę i węższą górę, aby ułatwić użytkownikom jego wkładanie analne.

Odbyt i okolice wokół niego są bardzo wrażliwe. Skóra w tym rejonie jest cieńsza, a co więcej, wiele nerwów stref erogennych łączy się właśnie w tym miejscu.

Dzięki wibratorom analnym dla mężczyzn i dla kobiet obie osoby mogą osiągać intensywne i wielokrotne orgazmy.

Wibratory analne są najlepszym wyborem do penetracji odbytu, ponieważ zwykłe wibratory mogą posiadać ostre krawędzie bądź nierówności.

Chcesz czerpać przyjemność z seksu na najwyższym poziomie? W naszym sklepie wibratory analne dostępne są w różnych wzorach i kolorach.

Jak używać wibratora analnego

Przed rozpoczęciem łóżkowych igraszek z sex gadżetami analnymi dobrze jest nałożyć nieco lubrykantu na bazie wody. Odbyt nie wytwarza tyle wilgoci co pochwa, więc wprowadzenie wibratora analnego może być bez żelu intymnego problematyczne. Dobrze jest go użyć zarówno do odbytu ja i wibratora. 

Przed stymulacją analną upewnij się, że znajdujesz się w dobrej pozycji, jest Ci wygodnie i nie czujesz się skrępowana. Następnie zacznij powoli wsuwać wibrator. Jeżeli poczujesz duży dyskomfort, przerwij zabawę - seks analny nie powinien boleć bądź być nieprzyjemny.

Który wibrator analny wybrać?

Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gadżetami do użytku analnego powinny powinny zacząć od małych rozmiarów. Cienki wibrator będzie najlepszy na początek do zabaw solo bądź z partnerem.  Dla początkujących mężczyzn zalecane są mniejsze sprzęty, które okażą się idealne do stymulacji prostaty. Można również wybrać inne zabawki do użytku analnego, chociażby korki analne czy kulki.

Decydując się na określoną zabawkę erotyczną do użytku analnego warto mieć na uwadze swoje dotychczasowe doświadczenia w tych kwestiach. Niektóre z tych sprzętów są stworzone z myślą o kobietach, inne o mężczyznach i stymulowaniu męskiego punktu G, a kolejne to analne zabawki erotyczne dla par. Pomyśl czy potrzebujesz czegoś dla siebie czy może dla was obojga?

Najlepsze wibratory analne w Secret Place

W naszym sklepie erotycznym znajdziesz szeroki wybór wibratorów analnych. Wejdź i sprawdź jakie urządzenia są dostępne w naszej ofercie i znajdź taki, który spełni Twoje oczekiwania. Kup wibrator w Secret Place i ciesz się najwyższym poziomem przyjemności.

 

 

 

 

 

 

 

 

Filtr

Kolor