Szklane | Kamienne

Wibratory, korki analne, fuck machines, akcesoria związane z dominacją i uległością, zabawki analne, przedłużki na penisa... Gadżetów erotycznych, które mają na celu urozmaicić nam czas spędzony w łóżku jest wiele. Do jednych z nich należą szklane dilda.

Dildo szklane - Twoja zabawka erotyczna

Szklane dilda dostępne są w różnych kolorach i kształtach - tak samo jak silikonowe. Niektórzy mogą twierdzić, że dilda ze szkła nie są wygodne, bądź nie dają dużej przyjemności. Nic bardziej błędnego! Dilda wykonane ze szkła mają wiele zalet! Jakich?

Zalety szklanych dild

Użycie z lubrykantem

Szklane dilda, w przeciwieństwie do tych wykonanych z silikonu, można używać z lubrykantem.

Różne kształty

Przezroczyste, szklane dilda posiadają różne kształty. Możemy sprawdzić różne poziomy rozkoszy, które z nich płyną za sprawą różnych wypustek, żebrowań czy ich idealnie gładkiej powierzchni.

Utrzymanie czystości

Dilda ze szła są łatwe do utrzymania w czystości, a to dlatego, że szkło jest nieporowate. Wystarczy zachować zasady higieny, a jedno dildo może być używane nawet przez kilka osób!

Masz wrażliwą skórę? Nic się nie martw!

Dildo wykonane jest z hipoalergicznego szkła, dzięki czemu osoby podatne do podrażnień i infekcji mogą czuć się bezpiecznie.

Można je ogrzać lub schłodzić 

W zależności od humoru, można schłodzić szklane dildo w lodówce, bądź ogrzać pod gorącą wodą w celu dostarczenia lepszych doznań.

Czy szklane dildo jest bezpieczne?

Ważne jest zwrócenie uwagi na to, z jakiego szkła wyprodukowane są dane dilda. Najbardziej bezpieczne to te wykonane z pyreksu, twardego szkła odpornego na działanie chemikaliów. Większość szklanych produktów wykonanych jest jednak ze szkła sodowo-wapniowego, które jest dużo wrażliwsze na zmiany temperatury. Przy dildach wykonanych właśnie z takiego rodzaju szkła warto ograniczyć zabawy z nim do ogrzewania i schładzania.

Pamiętaj, aby pielęgnować dildo ze szkła wodą z mydłem lub antybakteryjnym środkiem do gadżetów.

Szklane zabawki dla dorosłych

Szukasz idealnego, szklanego dilda dla siebie? Zarówno w naszym sklepie internetowym jak i stacjonarnym Secret Place znajdują się szklane dilda do penetracji pochwowej bądź analnej. W naszej ofercie znajdziesz również dilda do stymulacji punktu g bądź łechtaczki.

 

Siatka Lista

Produkty 1-12 z 39

Ustaw kierunek malejący
Siatka Lista

Produkty 1-12 z 39

Ustaw kierunek malejący