SPRAWDŹ, NA JAKIE STANOWISKA TRWA REKRUTACJA PRACOWNIKÓW

aplikuj już dziś

 

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ Z NAMI?

Secret Place jest dla Ciebie idealnym miejscem! W naszym salonie znajdziesz wyłącznie najlepsze zabawki erotyczne - od sprawdzonych dostawców, wykonane z wysokogatunkowych materiałów, bezpieczne dla zdrowia oraz oczywiście dostarczające wielu niezapomnianych wrażeń.  

Nasza oferta skierowana jest do najbardziej wymagających kobiet i mężczyzn. Do osób, które oczekują od sex akcesoriów czegoś więcej, a przede wszystkim - odrobiny luksusu!  

Secret Place – sklep erotyczny z klasą, dla wymagających klientów to marka z ugruntowaną pozycją na rynku, lider w sprzedaży stacjonarnej i internetowej.  

 

W związku z intensywnym rozwojem Naszej Firmy zapraszamy do udziału w rekrutacji na poniższe stanowiska: 

 

Kierownik logistyki i zakupów

Kierownik biura i administracji

Kierownik sprzedaży internetowej

Kreacja i obsługa działań marketingowych

Junior Analityk danych

Pracownik administracyjno – biurowy

Pracownik / Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Obsługa kontrahentów i logistyka

Obsługa procesu sprzedaży

Obsługa sprzedaży hurtowej i logistyka

OFERTA PRACY W PLAYROOM

Obowiązkowo prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego https://forms.office.com/e/qPARnQJb4g oraz przesłanie cv na adres praca@playroom.pl

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Playroom Sp. z o.o. z siedzibą w: Prosta 2/14, 00-850 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: iod@playroom.plAPLIKUJ JUŻ DZIŚ

WAŻNE SĄ DLA NAS:

WYZWANIA

WYZWANIA

Nieustannie rozwijamy się i podnosimy sobie poprzeczkę. Chcemy być najlepsi w branży dla klientów, partnerów i siebie nawzajem. Pasuje Ci to?
ZESPÓŁ

ZESPÓŁ

Nasze relacje oparte są na zaufaniu. Cenimy umiejętność pracy w zespole. Wymagamy wysokiej kultury osobistej. Lubisz ludzi?
OTWARTOŚĆ

OTWARTOŚĆ

Szanujemy naszych partnerów i klientów niezależnie od ich przekonań, preferencji i potrzeb. Seks nie jest dla nas tematem tabu. A dla Ciebie?
ODPOWIEDZIALNOŚĆ

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Oczekujemy zaangażowania i odpowiedzialności w terminowej realizacji projektów, zadań, planów sprzedażowych. Co ty na to?

REKRUTACJA PRACOWNIKÓW TRWA CAŁY CZAS.