Klamerki i przyssawki

Zaciski i klamerki na sutki BDSM

Jest wiele rodzajów seksu - od klasycznego, przez analny i oralny aż do fetyszystycznego. Bez względu na to jaką grę wstępną i zabawy łóżkowe lubisz, każda z nich może być nieco bardziej urozmaicona, aby osiągać jak najlepsze doznania.

Dla zwolenników BDSM posiadamy w naszej ofercie posiadamy klamry i zaciski na sutki, które są idealne do pikantniejszych pieszczot.

Klipsy na sutki - nowe doznania seksualne

Klamry na sutki są uwielbiane nie tylko przez kobiety, ale również mężczyzn. Stymulacja sutków i okolic może być świetnym rozwiązaniem podczas gry wstępnej bądź w czasie seksu. 

Oferta zabawek erotycznych jest ogromna i każdy może znaleźć dla siebie jakiś gadżet. Wśród osób, które lubią seks BDSM, najbardziej popularne są przyssawki, klipsy czy klamerki do sutków. Zabawki te działają na zasadzie uciskania gruczołu sutkowego, który jest jedną z wielu stref erogennych. 

Osoby zainteresowane zainteresowane takimi gadżetami mają ogromne pole wyboru

Klamry to nie tylko gadżety stymulujące gruczoły sutkowe. Wpływają one również na wygląd partnera, ponieważ większość z nich można zaliczyć do biżuterii erotycznej. Co więcej, klamry łączone są przy pomocy jednego łańcuszka bądź kilku.

Warto również więcej, że klipsy można spotkać w wersji elektrostymulującej. Na czym to polega?

Akcesorium to zawiera dodatkowe implementacje, które przesyłają wiązki elektryczne i wywołują fale przyjemności, podniecenia i niesamowitej rozkoszy. Zaciski na sutki mogą cieszyć oko, dzięki ozdobnym łańcuchom czy piórom.

Celem przyssawek BDSM jest stymulacja sutków i ich okolic. Ich używanie jest bardzo proste, a odczuwana przyjemność trudna do opisania!

Jakie klipsy na sutki wybrać najlepiej?

Na rynku dostępne jest kilka wzorów zacisków na sutki - od tych klasycznych z łańcuszkiem po te z regulacją i zasysające. 

Mając w planie zakup takich klamer dobrze wziąć pod uwagę tworzywo z jakiego są one wykonane. Najlepsze będą te wykonane z silikonu medycznego - jest on bezpieczny dla skóry i nie uczula. Unikaj jednak klamer z plastiku - nie tylko się szybko niszczą, ale także uczulają. 

Regulowane zaciski na sutki, klamry i przyssawki w sklepie Secret Place

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór gadżetów do BDSM, w tym zaciski i przyssawki na sutki. Sprawdź naszą ofertę akcesoriów do BDSM w Secret Place!