Sterowany apką bezdotykowy stymulator łechtaczki Satisfyer Pro 2 Generation 3 Connect App
425

Sterowany apką bezdotykowy stymulator łechtaczki Satisfyer Pro 2 Generation 3 Connect App

SKU 8809311-conf
Brand Satisfyer

Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Warszawa: Brak w magazynie
Poznań: Brak w magazynie
Tylko %1 pozostał
As low as 425,00 zł

Opis produktu

Satisfyer Pro 2, to bezdotykowy stymulator łechtaczki sterowany aplikacją. Jeden z najpopularniejszych modeli od Satisfyer nadchodzi w odświeżonym wydaniu, jeszcze bardziej elegancki i skuteczny! Najnowsza generacja stymulatora Satisfyer Pro zachwyca innowacyjnymi rozwiązaniami, które wyniosą Twoje doznania na kolejny poziom.

Dwa silniki i trzy rodzaje rozkoszy

Satisfyer Pro 2 Generation 3 posiada dwa niezależne silniki i korzysta z trzech technik stymulacji. Pierwsza z nich, Air Pulse, wykorzystywana była już we wcześniejszych wersjach i pobudza łechtaczkę nie tylko poprzez powietrzne zasysanie jej, ale także delikatne pulsowanie, potęgujące doznania. Jednak kluczową innowacją Generation 3 jest technologia Liquid Air, polegająca na imitacji pulsującego ruchu wody. 

Solo, w parze czy na odległość?

Sterowanie pracą odbywa się poprzez przyciski umieszczone na trzonie gadżetu. Zabawka została wyposażona w dwa niezależnie działające silniczki, możesz więc dostosować pracę każdego z nich wedle Twoich potrzeb. Do wyboru jest nie tylko spektrum intensywności stymulacji, ale także aż 12 trybów wibracji i 11 stymulacji powietrznej. Jednak aby wykorzystać w pełni potencjał tego potężnego gadżetu, możesz połączyć go z darmową aplikacją Satisfyer Connect. 

Weź go wszędzie!

Najnowsza generacja Pro 2 jako pierwsza została w całości wykonana z wysokiej klasy silikonu medycznego, materiału nie tylko całkowicie bezpiecznego i hipoalergicznego, ale także niesamowicie przyjemnego w dotyku. Bardzo istotnym jest, aby podczas zabawy z gadżetami silikonowymi korzystać tylko z lubrykantów na bazie wody. Lubrykant silikonowy może sprawić, że zabawka zacznie porowacieć i ścierać się. Ponadto stymulator jest ładowany magnetycznie. Całkowite pokrycie silikonem i metoda ładowania nieingerująca w ciągłość tworzywa sprawiają, że Generation 3 jest całkowicie wodoodporny, możesz więc cieszyć się pulsującą rozkoszą także podczas kąpieli lub pod prysznicem!

Kto pokocha Generation 3?

Satisfyer Pro 2 Generation 3 przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom stymulacji zewnętrznej i pozwoli odkryć zupełnie nowy rodzaj przyjemności. Możliwość sterowania poprzez aplikację daje nieograniczone warianty zabawy i maksymalne dostosowanie do indywidualnych preferencji. Dzięki zastosowaniu aż trzech rodzajów stymulacji oraz dołączeniu wymiennych nakładek każda użytkowniczka może wybrać ulubiony wariant i cieszyć się pulsującymi orgazmami gdzie tylko chce!

Zalecenia dotyczące czyszczenia: zarówno przed, jak i po użyciu umyj gadżet mydłem antybakteryjnym bez alkoholu lub żelem do higieny intymnej, a następnie dokładnie osusz. W celu jeszcze lepszej konserwacji stymulatora polecamy używać także specjalnych płynów do dezynfekcji zabawek erotycznych.

Specyfikacja:

  • materiał: silikon medyczny. Używaj tylko z lubrykantami wodnymi.
  • bateria: ładowany akumulator Li-Ion (kabel USB w zestawie)
  • wodoodporność: IPX7 – W pełni wodoodporny przy zanurzeniu do 1 m