Penis

Jak powiększyć penisa? To pytanie każdy mężczyzna zadał sobie przynajmniej raz w życiu. Niektórzy zadają je sobie codziennie. Sprawiedliwie, czy też nie, od czasów starożytnych już zwykło się uważać, że penis jest największym i najważniejszym atrybutem męskości, a im większy, to tym bardziej wartościowy pod względem męstwa jest jego posiadacz. Oczywiście wielkość członka nie ma nic do tego, czy mężczyzna jest bardziej, czy mniej wartościowy. Stereotyp ten jednak trwale zapisał się w naszej kulturze i mężczyźni niezwykle często mierzą się z kompleksami ze względu na wielkość swojego przyrodzenia.

Jak powiększyć penisa? Czy powiększenie penisa jest możliwe?

Tak, ale żeby to zrozumieć, trzeba zasięgnąć nieco podstaw anatomii. Penis jest narządem, którego budowa jest nieco bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać. Dlaczego penis rośnie w trakcie erekcji? Gdy mężczyzna jest silnie podniecony, mózg wysyła sygnał do organizmu, pod wpływem którego krew zaczyna wypełniać naczynia krwionośne znajdujące się wewnątrz penisa. Naczynia krwionośne mają zdolność do powiększania się i na tej podstawie można stwierdzić, że sam penis także da się powiększyć.

Istnieje bardzo wiele różnego rodzaju metod powiększania członka, począwszy od zażywania specjalnych suplementów, poprzez ćwiczenia, wykorzystania specjalnych produktów, a skończywszy na zabiegach chirurgicznych. Te ostatnie są jednak ostatecznością. Ich skuteczność bywa różna, a ryzyko wystąpienia urazu jest wysokie. Zanim więc zdecydujecie się wybrać do chirurga, warto zainteresować się innymi, bezpieczniejszymi metodami. Jak powiększyć penisa bez pomocy chirurga? Skorzystajcie z naszego poradnika, a poznacie odpowiedź!

Jelqing, czyli ćwiczenia rozciągające

Jak powiększyć penisa domowymi metodami? Odpowiedź brzmi: Jelqing. To specjalne ćwiczenia powiększające połączone z masażem. To czynność zbliżona nieco do masturbacji, z tą jednak różnicą, że jelqing powinno się wykonywać w niepełnym wzwodzie. Aby poprawnie wykonać jelqing, należy pokryć penisa odpowiednią ilością lubrykantu, a następnie złożyć dłoń w gest „OK”, złączając ze sobą kciuk i palec wskazujący. Tym sposobem trzeba chwycić penisa u bazy, tak blisko kości łonowej, jak to tylko możliwe.

Następnie należy powoli przesuwać ręką w górę penisa, podtrzymując lekki zacisk. Ruch ten powinien trwać około 3 sekund i powinien kończyć się przed żołędziem, jego nigdy nie wolno ściskać, bo grozi to urazem! Regularnie wykonywany jelqing może przynieść wymierne rezultaty.

Tego typu ćwiczenia mogą być bardziej efektywne, jeśli przed ich wykonaniem zastosujemy specjalny lubrkant Bathmate Max Out. Jest to specjalistyczny środek dla mężczyzn, który składa się z 23 specjalnie skomponowanych składników w celu zwiększenia męskiego libido i efektywności powiększania penisa, czy to poprzez jelqing, czy poprzez stosowanie pompek, których działanie opiszemy w kolejnych akapitach.

Pompki

Powszechnie stosowaną techniką powiększania penisa w domu jest regularny trening z użyciem pompek próżniowych. Jak to działa? Najpierw należy dokładnie wygolić penisa i jego okolice, a następnie pokryć skórę w jego okolicach odrobiną lubrykantu wodnego. Najlepiej zastosować lubrykant wodny JO H2O. Umożliwi to lepsze przymocowanie pompki do ciała i tym samym zwiększy skuteczność jej działania. Następnie przystępujemy do pompowania. Ciśnienie, które tworzy się wewnątrz pompki sprawia, że krew intensywnie napływa do penisa, rozciągając i rozszerzając ciała jamiste. Panowie powiększający penisa tą metodą twierdzą, że można uzyskać całkiem zadowalające efekty, pod warunkiem, że pompowanie wykonywane jest sumiennie i regularnie.

Należy być jednak ostrożnym. Korzystanie z pompek owszem, może być efektywną metodą powiększania członka, ale wykonywane nieroztropnie, zbyt gwałtownie i szybko, może doprowadzić do dość bolesnej kontuzji, polegającej na pęknięciu naczyń krwionośnych. W pierwszej kolejności polega to na wystąpieniu niewielkich siniaków, ale może doprowadzić do uszkodzeń mechanicznych członka, uniemożliwiających osiągnięcie erekcji. W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek dyskomfortu, a w szczególności bólu, należy natychmiast zaprzestać korzystania z pompki i skontaktować się z lekarzem.

Podczas pierwszej sesji rekomenduje się korzystanie z pompki przez czas nie dłuższy niż 10 minut, a gdy już nabierze się wprawy, czas ten nie powinien być dłuższy niż kilkanaście minut.

Pompki są także skutecznym sposobem na sztuczne wywołanie erekcji. Poleca się je panom, którzy mają problem z naturalnym osiągnięciem wzwodu. Erekcja uzyskana poprzez pompowanie penisa w niczym nie różni się od naturalnej erekcji. Więcej informacji na temat pompki do penisa i tego, jak jej używać znajdziecie w tym tekście. 

Bathmate, czyli bezpieczniejsze pompki wodne

Lepszym rozwiązaniem niż trening z użyciem klasycznej pompki, jest powiększanie penisa za pomocą pompki wodnej. Jej działanie jest zbliżone do pompki tradycyjnej, ale pompowanie odbywa się pod wodą. Penisa powiększamy podczas kąpieli lub prysznica. To dużo bardziej zaawansowane narzędzie. Umożliwia wykonanie podobnych ćwiczeń do tych, które można wykonywać używając tradycyjnej pompki, z tą jednak różnicą, że używanie pompki wodnej jest bezpieczniejsze. W wodzie zmniejsza się ryzyko pęknięcia naczyń krwionośnych podczas pompowania. Użytkownicy pompek wodnych zapewniają także, że przynoszą one lepsze efekty powiększania, niż tradycyjne pompki.

Największym na świecie producentem pompek wodnych jest firma Bathmate. To marka, której warto zaufać, ponieważ w ciągu wielu lat swojego istnienia zgromadziła bardzo liczne grono lojalnych fanów. Miejcie się na baczności i nigdy nie kupujcie pompek Bathmate z niezaufanego źródła.

Na rynku dosłownie roi się od podróbek, które zawsze są dużo gorszej jakości niż oryginalne pompki Bathmate. Podrobiony produkt Bathmate nie tylko łatwo może się zepsuć (a podróbki nie podlegają reklamacji u producenta), ale przede wszystkim korzystanie z niego może doprowadzić do trwałego urazu penisa. Każdy mężczyzna, któremu zależy na zdrowiu i sprawności swojego penisa, powinien o tym pamiętać. Pompki firmy Bathmate wykonane są z poliwęglanu, to materiał charakteryzujący się ekstremalnie wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Zalecamy sprawdzić ofertę naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie między innymi pompkę wodną Bathmate Hydromax5.

Systemy trakcyjne

Jak powiększyć penisa, jeśli nie chcemy użyć pompki? Oprócz nich na rynku dostępne są także tzw. systemy trakcyjne, czyli dość skomplikowane przyrządy służące „wyciąganiu” penisa z wewnątrz ciała. Tak, dobrze przeczytaliście. Choć trudno to sobie wyobrazić penis, który znajduje się na zewnątrz ciała mężczyzny to czasem nawet tylko połowa całkowitej długości penisa. Działanie systemów trakcyjnych polega na tym, że umieszczony w nich penis nie ma możliwości „schowania się” w głąb ciała.

Żeby lepiej zrozumieć działanie systemów trakcyjnych, należy zdać sobie sprawę z tego, że dwóch mężczyzn może mieć identyczną długość penisa w trakcie wzwodu, ale długości te mogą się od siebie różnić, gdy penisy są zwiotczałe. Nawet jeśli mężczyzna ma dużego, okazałego penisa podczas seksu, to wcale nie oznacza, że jego członek będzie robił takie samo imponujące wrażenie w stanie spoczynku. Z kolei członki, które są duże jeszcze przed erekcją, zazwyczaj nie powiększają się zbyt mocno podczas jej wystąpienia.

Systemy trakcyjne mają służyć temu, aby rozciągnąć penisa w taki sposób, aby większa jego część znajdowała się na zewnątrz ciała. Producenci systemów trakcyjnych Male Edge i Jes-Extender zapewniają, że poprzez rozciąganie penisa stymulowane są komórki w jego wnętrzu do samoistnego rozciągania się, a następnie podziału. W ten sposób zwiększa się ich ilość i w rezultacie penis staje się większy.

Proces ten jest całkowicie bezbolesny. W naszym sklepie internetowym znajdziecie system trakcyjny do powiększania penisa Male Edge Pro Penis Enlarger Penis Enlarger oraz Jes-Extender Light Penis Enlarger.

Żele, kremy, suplementy

Oczywiście oprócz wszystkich wyżej wymienionych metod „mechanicznych”, na które składają się sesje treningowe z użyciem pompek lub systemów trakcyjnych, na rynku dostępnych jest także całe mnóstwo różnego rodzaju specyfików w formie kremów, żeli lub tabletek.

Suplementy diety służące powiększaniu penisa mają różną skuteczność, ale warto z nich korzystać podczas powiększania innymi metodami. Są to środki, w których znajdują się głównie naturalne wyciągi ziołowe, które poza poprawą ukrwienia są bogate w wartościowe witaminy i minerały, pozytywnie wpływające na kondycję i sprężystość skóry, jak również i przede wszystkim na libido. Korzystając z tego typu środków pierwsze efekty mogą być widoczne już po upływie kilku czy kilkunastu dni. Erekcja staje się silniejsza, a penis bardziej „napięty” i optycznie wydaje się być większy.

Efekty powiększania będą jednak lepsze, jeżeli suplementację połączymy ze zdrową dietą i regularnymi ćwiczeniami powiększającymi. W naszej ofercie znajdziecie między innymi suplement powiększający penisa Medica-Group BiggerSize, który opiera się wyłącznie na naturalnym i w pełni bezpiecznym składzie

Wszystkie wymienione w artykule produkty są dostępne do kupienia w Salonach Zmysłów Secret Place w Warszawie oraz Poznaniu, jak również za pośrednictwem naszej strony internetowej. Uwaga: Opisane w artykule przyrosty zdobyte wskutek różnych metod powiększania penisa są możliwe do uzyskania, ale nie są gwarantowane i zależą od indywidualnych predyspozycji każdego mężczyzny.