Lust Supper

Lust Supper to prawdziwa wisienka na torcie dla poszukiwaczy ekskluzywnych imprez dla fetyszystów. Daj się porwać nieskrępowanej zabawie i celebracji seks-pozytywności. 

Czym jest Lust Supper?

Lust Supper jest przede wszystkim imprezą klubową. Odbywa się w klubie odpowiednio zaadaptowanym do fetyszowego klimatu imprez. Głównym założeniem Lust Supper, jest połączenie fetish z techno. Zrobieniem imprezy, która w odróżnieniu od zwykłych imprez dla fetyszystów będzie stawiała na większą zabawę, swobodę w kwestii nagości oraz seksu, nieprzerwane szaleństwo na dancefloorze i BDSM-owe szaleństwo w przeznaczonych do tego strefach. Hasło przewodnie to FETISH + FUN + FANTASY.

Kto przychodzi na imprezy?

Organizatorzy bardzo dbają o dokładną selekcję gości, tworząc bezpieczną przestrzeń dla wszystkich uczestników imprezy. Na Lust Supper przychodzą uśmiechnięci i roztańczeni ludzie, ubrani w latex, skórę, fetyszową bieliznę. Mogą zdecydować się także na pozostawienie ubrań w szatni, aby zaprezentować swoje nagie ciało, body art. 

Jakie obowiązują zasady?

Naczelną zasadą, jest dobra zabawa w atmosferze otwartości, akceptacji i pozytywnego nastawienia. Podczas każdej imprezy obowiązuje bezwzględny zakaz fotografowania i filmowania. Nie ma też absolutnie żadnej tolerancji dla nachalności ani agresywności. Wstęp na imprezę mają tylko i wyłącznie osoby posiadające karty klubowe. Nie ma od tego wyjątków. Dzięki temu na Lust Supper trafiają osoby zweryfikowane przez organizatorów, lubiące techno, kink i oczywiście ubrane w stylu fetish. Na pewno nie możecie pojawić się w stroju, który nie wywołałby zdziwienia czy oburzenia w każdym innym klubie. Jeśli nie jesteście pewni, czy Wasz strój przejdzie przez selekcję organizatorów, to po prostu napiszcie do nich na adres mailowy info@lustsupper.com

Czym Lust Supper różni się od klubowej imprezy?

Priorytetem dla organizatorów jest dobra atmosfera. Każdy gość czuje się bezpiecznie i swobodnie. Można ubrać się w tak odważny strój, na jaki ma się ochotę i świetnie się bawić. Na tej imprezie NIE znaczy NIE i nie ma od tego żadnych odstępstw. Nie wolno używać żadnych zabawek, a także najzwyczajniej dotykać ciała innej osoby bez wyraźnego pozwolenia. Nie ma osób narzucających się i naruszających Twoją bezpieczną przestrzeń. Wręcz przeciwnie – ścisła selekcja gości zapewnia każdemu poczucie bezpieczeństwa i akceptacji.

Chcesz spróbować?

Jeśli chcesz pójść na Lust Supper, a nie masz jeszcze karty klubowej, koniecznie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Karta jest darmowa, wydawana jednorazowo i bezterminowo. Może zostać Wam odebrana w przypadku złamania zasad organizatorów. Więcej informacji na temat imprez znajdziesz na stronie Lust Supper. Najbliższą imprezą Lust Supper będzie Halloweenowa impreza #Hoeraiser. Organizatorzy w swoim wydarzeniu piszą, że 5 listopada wraz z uczestnikami oddadzą cześć zdzirom, wynosząc na piedestał lafiryndy. Wszystkie atrakcje, pokazy oraz szalone tańce na dancefloorze odbędą się w nowej przestrzeni – Opera Club w Warszawie. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie organizatorów.