Orgazm

Na pewno zastanawialiście się, co robić, by wzmocnić siłę i jakość doświadczenia, jakim jest orgazm. Panowie, dzisiaj mamy dla Was parę rad. Jeśli niedawno odkryłeś jakiś super zestaw ćwiczeń, dzięki którym znacznie podniosłeś swoją formę, bardzo możliwe, że chętnie podzielisz się nimi z kumplami. Jednak jeśli chodzi o kwestię seksu, faceci nie są aż tak chętni, by dawać sobie rady. Wielka szkoda. Trzeba więc rozpocząć modę na dzielenie się radami: po rozmowie z seksuologami i zapoznaniu się z najnowszymi, jeszcze gorącymi badaniami, odkryliśmy osiem sposobów, dzięki którym Twój orgazm wejdzie na wyższy poziom.

Oto 8 trików, dzięki którym orgazm będzie niesamowity!

1. Poznaj swoje krocze

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji, zapoznaj się z nim – to ta część ciała pomiędzy jądrami i tyłkiem. Jest to również bilet w jedną stronę do królestwa szczęścia. Obszar ten jest wypełniony wieloma zakończeniami nerwowymi, dlatego jest bardzo wrażliwy na bodźce – mówi doktor Arlene Goldman, współautorka „Secrets of Sexual Ecstasy”.

Niektórzy faceci utrzymują, że wywołujac nacisk na ten obszar, są zdolni osiągać wielokrotne orgazmy – co prawdopodobnie jest związane ze stymulacją prostaty poprzez dociskanie krocza. Podczas stosunku lub seksu oralnego możesz poprosić partnerkę, by przycisnęła to miejsce palcem, zwalniając go w najbardziej stosownym momencie.

2. Ćwicz Kegla!

Zainspiruj się kobiecymi doświadczeniami. Wiesz, że kobiety ćwiczą mięśnie Kegla na wiele sposobów i że dzięki temu mogą osiągnąć silniejszy orgazm waginalny? Mężczyźni mogą robić to samo - twierdzi Alex Robboy, specjalista od terapii seksualnej z Filadelfii. Ćwiczenie Kegla, dokładniej – ćwiczenie mięśni Kegla, to zestaw ćwiczeń które wzmacniają mięśnie dna miednicy, co pozwala na uzyskanie większej kontroli i intensywności wrażeń podczas seksu. Spróbuj wznieść swojego penisa używając tych mięśni – regularne robienie wielu powtórzeń z pewnością wzmocni interesujące nas partie mięśni. Robboy sugeruje nawet, by „napisać cały alfabet końcówką penisa”. Brzmi jak wyzwanie?

3. Wstrzymaj się

Opóźniony finał może być trudny do opanowania, lecz naprawdę warto się postarać. Najnowsze badania z Journal of Sex Research zalecają “odsuwanie”, lub ćwiczenie zamierzonego opóźniania orgazmu, by móc szczytować z większą siłą. Badania wykazały, że osoby które robiły pauzę będąc mniej więcej w 90% drogi do szczytowania, po czym, w nieco wolniejszym tempie wracały do działania, ostatecznie ich orgazmy były dużo bardziej intensywne. Jest prosty sposób by podkręcić swoją zabawę: zbliż się do szczytu najbardziej jak potrafisz, po czym zwolnij i przyspiesz, gdy przestaniesz odczuwać presję. Spróbuj zrobić tak dwa, trzy razy zanim pozwolisz sobie dojść.

4. Odkryj swój punkt G

Wychodzi na to, że mężczyźni mają swego rodzaju ekwiwalent kobiecego punktu G: jest to prostata. Możesz ją stymulować zewnętrznie dociskając krocze, ale jeśli jesteś zainteresowany zwiększaniem doznań “na poważnie” i nie boisz się wyzwań, powinieneś spróbować wysondować sie analnie. Pozwól partnerowi włożyć palec (pamiętaj, by nałożyć odrobinę lubrykantu) mniej więcej pięć centymetrów wewnątrz Twojego tyłka. Odkryjesz to miejsce od razu gdy je poczujesz: jest to mały punkt, wielkości kasztana, niezwykle wrażliwy. Gdy już się tam dostaniesz, użyj odrobinę siły i popchnij go parę razy.

5. Wzmocnij swój testosteron

Męski hormon który pomaga Ci „stwardnieć” to ta sama substancja, którą Twój organizm produkuje, gdy kibicujesz swojej ulubionej drużynie piłkarskiej, zrzucasz kilogramy na siłowni, lub gdy oglądasz „Grę o tron”. Naukowcy z Ateńskiego Szpitala Wojskowego w Grecji odkryli, że większy poziom testosteronu we krwi wiąże się z lepszą jakością osiąganego orgazmu. Następnym razem zanim pójdziesz do łóżka, wypróbuj aktywności które zwiększają jego poziom, jak na przykład krótka przebieżka.

6. Wstrząśnij lub wymieszaj…

Tuż przed finiszem jądra mężczyzny lekko się unoszą, dzięki czemu wytrysk staje się silniejszy. Delikatne pociągnięcie jąder tuż przed ejakulacją może być wyjątkowo nakręcające, mówi Goldman. Poproś partnerkę, by wewnętrzną częścią dłoni chwyciła Twoje jądra wyciągając je lekko do góry, bliżej Twojego brzucha. Sprawi to, że orgazm będzie przyjemniejszy oraz zwiększy siłę wytrysku.

7. Skup się na swojej fizyczności

Czasem podczsa seksu tracisz głowę – myśląc o tym jak gorąca jest Twoja partnerka, przypominając sobie przyjemne chwile, albo po prostu zastanawiając się co zjesz na obiad. Jeśli chcesz mieć lepszy orgazm, powinieneś się raczej skupić na swoim ciele. Pomyśl o tym w ten sposób: gdy biegasz, Twoje wyniki są zupełnie inne gdy Twoje myśli płyną swobodnie, a inne gdy skupiasz się na swojej formie. Skup się na swoich fizycznych doznaniach - rekomenduje Robboy – Twoje ciało odpowie Ci zupełnie inaczej niż zazwyczaj.

8. Po prostu oddychaj

Jest to związane ze sztuką seksu tantrycznego i polega na synchronizacji oddechu z ruchami ciała, mówi Goldman. Spróbuj spowolnić swój oddech i doprowadzić go do rytmu, który będzie się zgrywał z rytmem Twoich ruchów. Gdy będziesz się zbliżać do końca, zauważysz, że Twój oddech również przyspiesza – gdy go zwolnisz, zwiększysz dopływ tlenu do krwi, a Twój orgazm będzie znacznie silniejszy.

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszelkie wątpliwości. A skoro już wiecie, że orgazm i jego siła jest powiązana z prostatą, dla Panów, którzy nie boją się wyzwań prezentujemy... masażer prostaty, czyli specjalnie wykrzywiony wibrator przeznaczony do wykonywania intensywnego masażu prostaty. Myśleliście, że tylko homoseksualiści eksplorują swoje tylne wyjścia? Byliście w błędzie - masażer prostaty to urządzenie, które nie ma orientacji seksualnej, a masaż prostaty służy każdemu, zarówno mężczyźnie homo, jak i heteroseksualnemu.

To po prostu doskonałe narzędzie do stymulacji krocza, zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie. Jeśli chcesz naprawdę zatroszczyć się o swój orgazm, powinieneś rozważyć zakup takiego masażera. Produkuje je między innymi firma LELO. Poznajcie Bruno i Loki, wykonane z bezpiecznego dla skóry silikonu medycznego, wysoce zaawansowane narzędzia do wykonania najlepszego masażu prostaty, jaki możecie sobie wyobrazić.

Źródło: Man's Health