Perifit

Kobiece problemy

Jeszcze do niedawna problemy takie jak nietrzymanie moczu, obniżenie narządu rodnego czy osłabione mięśnie dna miednicy po porodzie, były zagadnieniem wstydliwym i kobiety niechętnie dzieliły się nimi z rodziną, przyjaciółkami, a nawet ze swoim ginekologiem! Biorąc pod uwagę fakt, że dolegliwości te dotykają znaczącej liczby kobiet w każdym wieku, wydaje się konieczne, aby rozmawianie na ich temat (w końcu!) znormalizować. Statystki są alarmujące!

  • blisko 20% rodzących kobiet doświadcza dolegliwości związanych z obniżeniem narządu rodnego
  • nawet co piąta kobieta po 40. roku życia i co druga po 80. roku życia cierpi z powodu nietrzymania moczu
  • w zależności od źródła od 10 do nawet ponad 40% kobiet boryka się z problemem nadreaktywnego pęcherza

Mięśnie dna... czego?

Na szczęście o mięśniach dna miednicy (MDM) mówi się coraz więcej. Struktury te, zwane często mięśniami Kegla, odpowiadają między innymi za utrzymywanie moczu w pęcherzu czy utrzymanie w prawidłowym położeniu narządów znajdujących się w jamie brzusznej.

Regularny, odpowiednio prowadzony trening MDM wspiera rehabilitację po porodzie i poprawia jakość życia seksualnego, sprawiając, że przeżywane orgazmy są jeszcze silniejsze! Korzyści jest aż nadto, dlatego warto już od dziś rozpocząć trening tej części swojego ciała.

Ważne, aby mięśnie dna miednicy były mocne i sprawne, ale nie nadmiernie napięte. To właśnie z tego drugiego powodu wzmacnianie MDM przy pomocy popularnych kulek gejszy, na koniec nie zdaje egzaminu. Gadżety te wywołują wyłącznie skurcz mięśni, bez ich relaksacji, co w konsekwencji może doprowadzić do trudności w ich pełnym rozkurczaniu. Optymalnym rozwiązaniem są treningi nie tylko budujące siłę mięśni dna miednicy, ale także uczące ich rozluźniania – zgodnie z zasadą, że im większy relaks mięśni, tym silniejszy ich późniejszy skurcz. Dlatego, jak to zwykle w życiu bywa, kluczowe jest znalezienie „złotego środka”.

Świetnym rozwiązaniem jest współpraca z fizjoterapeutą uroginekologicznym. Jeśli jednak chciałabyś zadbać o swoje zdrowie w zaciszu własnego domu, to musisz poznać Perifit!

Perifit – twój nowy, najlepszy przyjaciel

Perifit to interaktywne urządzenie, pozwalające na prawidłowy trening mięśni dna miednicy w zaledwie 5 minut dziennie – tylko tyle dzieli Cię od odczuwalnych efektów. Ten niewielki przyrząd skutecznie wspiera walkę z nietrzymaniem moczu, powrotem do formy po porodzie, brakiem satysfakcji seksualnej, nadreaktywnym pęcherzem. Perifit to urządzenie połączone z bezpłatną, interaktywną aplikacją. Zapewnia ekscytujące treningi w postaci gier, które kontrolujesz przez skurczanie i rozkurczanie mięśni Kegla. Na stronie internetowej produktu znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania natury medycznej. Jeśli chodzi o samo użytkowanie, to przy pierwszym użyciu nowej zabawki zalecamy wspomóc się dobrym lubrykantem na bazie wody. Ważne, aby po włożeniu Perifit nie wysuwał się z ciała, a jednocześnie nie tkwił w Tobie zbyt głęboko. Zabawka ma silikonowy sznurek, który pomoże wyciągnąć produkt po zakończonym treningu. Perifit został wyposażony w dwa niezależne czujniki, które precyzyjnie przesyłają informacje o sile i jakości skurczy tak, by zapewnić jak najwyższe bezpieczeństwo wykonywanego treningu i wykrywać nieprawidłowe skurcze. W przypadku tego urządzenia możesz zapomnieć o kupowaniu baterii czy ładowaniu Perifit przed użyciem. Urządzenie przychodzi w pełni naładowane, a bateria starczy Ci na 10 lat treningów, bez konieczności doładowywania. Wodoodporna obudowa znacząco ułatwia utrzymanie Perifit w czystości, a 5-letnia gwarancja baterii, zapewniona przez producenta, pozwala bez obaw cieszyć się codziennymi treningami. Programy treningowe oferowane przez Perifit będą doskonałe dla kobiet, które dopiero chcą zacząć trening mięśni Kegla, poszukują produktu, który dzięki regularnemu treningowi pomógłby im wyeliminować na przykład nietrzymanie moczu.

Trening i dobra zabawa jednocześnie

Z Perifit poczujesz, że trening mięśni dna miednicy, to tak naprawdę dobra zabawa. Wszystko odbywa się za pomocą aplikacji, która zapewnia pełną kontrolę nad dokonywanymi postępami i dba o Twoją motywację. W atrakcyjnych wizualnie grach będziesz zdobywać kolejne poziomy oraz punkty, na przykład kontrolując wznoszenie i upadanie muszącego pokonać przeszkody ptaka za pomocą napinania oraz rozluźniania mięśni kegla. Jest to wprost idealne połączenie przyjemnego relaksu z pożytecznym treningiem.

Zaczynając swoją przygodę z Perifit zostaniesz poproszona o odpowiedź na kilka pytań, związanych z prowadzonym stylem życia, czy odczuwanymi dolegliwościami. W ten sposób aplikacja precyzyjnie dobierze trening odpowiadający w punkt na Twoje potrzeby. Jest to trening prawdziwie zindywidualizowany, a programy treningowe opracowane zostały we współpracy z lekarzami specjalistami! Następnie nie pozostaje nic innego, jak zacząć Twój pierwszy Perifitowy trening. Aplikacja zbierze informacje na temat kondycji Twoich mięśni dna miednicy i dostosuje trudność gry tak, by była dla Ciebie wymagająca, ale wykonalna. Gry są naprawdę różnorodne, niektóre z nich odblokowują się wraz z robionymi postępami. W aplikacji na bieżąco możesz śledzić postępy w zakresie siły mięśni, ich relaksacji czy skuteczności utrzymywania skurczu przez wskazany czas.

Tylko w Secret Place, kupując Perifit otrzymasz 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli produkt nie spełni w tym czasie Twoich oczekiwań, możesz go odesłać. Otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy!

Ja już ćwiczę z Perifit. Kiedy Ty zaczynasz?

SPECYFIKACJA:

  • materiał: silikon medyczny
  • 100% wodoodporność: IP27
  • sterowanie za pomocą bezpłatnej aplikacji
  • technologia: Biofeedback
  • 6 programów treningowych
  • czujniki do identyfikacji wadliwych skurczów