Womanizer Premium 2

Większość kobiet znacznie łatwiej osiąga orgazm łechtaczkowy niż poprzez penetrację. Idealnym wibratorem, który pomaga go uzyskać, jest stymulator łechtaczki Womanizer Premium 2. Wibrator działa poprzez wytwarzanie delikatnego ciśnienia, które zasysa łechtaczkę w sposób pulsacyjny. Womanizer między innymi oferuje opatentowany system Pleasure Technologia Air oraz przyciąga swoim pięknym kolorem. Naprawdę warto w niego zainwestować.

Kilka słów o wyglądzie 

Sam wygląd urządzenia jest minimalistyczny, a przy tym bardzo elegancki. Design przekłada się również na jego używanie, ponieważ dzięki opływowemu kształtowi, Womanizer 2 idealnie mieści się w dłoniach oraz układa się na strefach intymnych. Silikon, z jakiego został stworzony, jest niezwykle miękki i gładki. Ten luksusowy gadżet erotyczny dostępny jest w kilku w wersjach kolorystycznych z dodatkiem srebra lub złota, w zależności od wybranego koloru. Gwarantuje przyjemność wysokiej jakości. 

Jak sprawdził się mój Womanizer Premium 2?

Gadżet testowałam w różnych sytuacjach i w każdej sprawdził się rewelacyjnie. Pierwsze podejście do Womanizera miałam podczas wieczornej kąpieli. Zasłoniłam okno, zapaliłam świecę Magnetifico Candle Sweet Strawberries, która uwalnia słodki zapach truskawek. Stworzyłam atmosferę idealną do zabaw z nową zabawką. Sprawdził się idealnie podczas kąpieli. Stymulator niezwykle przypadł mi do gustu, więc postanowiłam zabrać go ze sobą do sypialni. Użyty podczas masturbacji zapewnił nowe, niesamowite doznania.

14 stopni intensywności pozwala na spersonalizowanie doznań pod swoje oczekiwania i stopniową manipulację przyjemnością. Dzięki tak różnorodnym stopniom wibracji możesz bawić się swoją zabawką w zależności od Twojego nastroju, indywidualnych potrzeb.

Zastosowana technologia Smart Silence zapewnia skuteczną dyskrecję, ponieważ Womanizer zaczyna swoją pracę dopiero po zbliżeniu go do łechtaczki, a po odsunięciu staje się całkowicie niesłyszalny, przechodząc w tryb czuwania w przeciwieństwie do innych gadżetów, które stają się niesamowicie głośne, gdy ciało nie tłumi dźwięku.

Kolejnym aspektem, który niesamowicie pozytywnie mnie zaskoczył, była żywotność baterii. Czas pracy po pełnym naładowaniu wynosi 240 minut! Pozwala to na uniknięcie frustracji związanej z rozładowanie się zabawki podczas stymulacji i na naprawdę wiele orgazmów.

Womanizer Premium 2 posiada również funkcję Autopilota 2.0. W tym trybie zabawka losowo dobiera tryb i intensywność. Zaskakuje Cię różnymi wariantami doznań, utrzymując Cię w rozkosznym napięciu, oczekiwaniu na kolejne wibracje. Zabawka miesza doznania, raz jest delikatna, raz naprawdę intensywna. Jest to usprawniona wersja autopilota, poprawiona w oparciu na odpowiedzi użytkowniczek. Osobiście odkryłam tę funkcję przypadkiem, zanim o niej przeczytałam, ale moje ciało pozytywnie zareagowało na taką niespodziankę.

Jak używać?

1. Znajdź najbardziej komfortową pozycję. Kiedy będziesz odpowiednio podniecona, włącz Womanizer Premium 2, naciskając, przytrzymując przycisk ON/OFF przez dwie sekundy. Dla lepszego nawilżenia możesz użyć lubrykantu wodnego JO Organic NaturaLove Lubricant 

2. Przyłóż nakładkę masażera do swojej łechtaczki. Może być konieczne lekkie rozchylenie warg sromowych, aby lepiej uwidocznić łechtaczkę

3. Eksperymentuj z możliwościami zabawki. Dotknij „+”, żeby zwiększyć intensywność wibracji. Dotknij przycisku „-”, aby zmniejszyć wibracje

4. Żeby aktywować funkcję autopilota, naciśnij i przytrzymaj przycisk „~” przez dwie sekundy. Jeśli chcesz zmienić tryb autopilota, delikatnie dotknij tego przycisku

5. Tryb SmartSilence włącza się domyślnie. Jeśli chcesz go wyłączyć, naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przyciski „+” i „-” przez dwie sekundy. Zrób to samo, aby ponownie go aktywowa

6. Żeby wyłączyć zabawkę, musisz nacisnąć i przytrzymać przycisk ON/OFF przez dwie sekundy

Komu polecam Womanizer Premium 2?

Myślę, że Womanizer Premium 2, jest świetną alternatywą dla kobiet, które uważają inne wibratory łechtaczkowe za zbyt agresywne, ponieważ oferuje on cały wachlarz doznań. Od najdelikatniejszych, po takie, do których jeszcze nawet nie doszłam. Wielką zaletą jest również brak bezpośredniego dotyku łechtaczki, ponieważ u wielu kobiet jest ona bardzo wrażliwa. Jest to świetny gadżet dla kobiet, które uwielbiają eleganckie zabawki dla dorosłych. To przepiękny, skuteczny wibrator łechtaczkowy.

Czy Womanizer Premium 2, jest dla mnie? Tak, zdecydowanie stał się moim ulubionym gadżetem erotycznym przeznaczonym do stymulacji łechtaczki. 

Specyfikacja:

  • Dostępne kolory: czarny, bordowy, szary, jagodowy, malinowy
  • Czas działania: 240 min
  • Czas ładowania: 120 min
  • Nakładka wykonana z bezpiecznego dla ciała silikonu
  • Materiały: Bezpieczny dla ciała silikon, bez ftalanów, BPA i lateksu
  • Waga: 141,4 g
  • Wymiary: 155 mm x 50 mm x 35 mm