Duże prezerwatywy nielateksowe Unimil SKYN Large 10 szt.

Producent

Unimil Unimil
39

Duże prezerwatywy nielateksowe Unimil SKYN Large 10 szt.

SKU 9500910
Kod EAN 5011831087288
Producent Unimil

Złóż zamówienie przed 15:00Paczkę wyślemy dziś!

Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Warszawa: W magazynie
Poznań: W magazynie
39,00 zł

Opis produktu

Duże, nielateksowe i ultracienkie prezerwatywy Unimil SKYN Large Box 10

Nielateksowe, ultracienkie prezerwatywy Unimil SKYN Large Box 10 w dużym rozmiarze przeznaczone są dla tych, którzy szukają maksymalnej ochrony i komfortu. Wykonano je z opatentowanego, bardzo cienkiego i miękkiego poliizoprenu Skynfeel. To materiał o unikatowych właściwościach, gwarantujący spotęgowane, niezwykle naturalne doznania obojga partnerów!

 

Duże, nielateksowe i ultracienkie prezerwatywy Unimil SKYN Large Box 10 mają 56 mm średnicy. Przeznaczone są zatem dla posiadaczy większych, grubszych członków, dla których klasyczne prezerwatywy są zbyt ciasne.

 

Powiększony rozmiar ultracienkich prezerwatyw Unimil SKYN Large Box 10 pozwala na doskonałe dopasowanie do dużych penisów, zapewniając wygodę i doskonałą ochronę.

 

Duże, nielateksowe i ultracienkie prezerwatywy Unimil SKYN Large Box 10, mimo że wykonane z niemal niewyczuwalnego materiału, są jednak bardzo mocne. Poliizopren Skynfeel jest bowiem wysoce odporny na rozdarcia i pęknięcia. To gwarancja bezpieczeństwa nawet przy bardzo intensywnym seksie (także analnym).

Ultracienkie, poliizoprenowe, duże prezerwatywy Unimil SKYN Large Box 10 — zalety

Największą zaletą poliizoprenowych prezerwatyw Unimil SKYN Large Box 10 jest opatentowany materiał Skynfeel. Ponieważ nie zawiera on kauczuku, jest o wiele bardziej miękki od klasycznych prezerwatyw lateksowych. Wykonane z niego prezerwatywy są też bardzo cienkie (ale wytrzymałe).

 

Ultracienkie prezerwatywy poliizoprenowe Unimil SKYN Large Box 10 są więc niemal niewyczuwalne — i to dla obojga partnerów. To gwarancja niezwykle intensywnych, bardzo naturalnych doznań. Dowodem na to są nie tylko liczne rekomendacje użytkowników, ale również obiektywne badania kliniczne!

 

Co istotne, komfort idzie tu w parze z bezpieczeństwem. Duże, nielateksowe i ultracienkie prezerwatywy Unimil SKYN Large Box 10 są bowiem bardzo mocne i całkowicie nieprzepuszczalne. Gwarantują tak samo skuteczną ochronę jak klasyczne prezerwatywy, zapewniając jednak zdecydowanie mocniejsze doznania.

 

Ultracienkie, poliizoprenowe prezerwatywy Unimil SKYN Large Box 10 mają też większy rozmiar. Średnica 56 mm zapewnia dobre dopasowanie do penisów o pokaźniejszych rozmiarach. Warto przy tym pamiętać, że nieco luźniejsza prezerwatywa to bardziej naturalne wrażenia, ale lekki ucisk pozwala opóźnić orgazm i przedłużyć stosunek.

 

Ogromną zaletą Skyn Large Box 10 jest fakt, że pudełko zawiera aż 10 dużych, ultracienkich prezerwatyw poliizoprenowych. Starczy więc na dłużej!

Kiedy wybrać duże, nielateksowe i ultracienkie prezerwatywy Unimil SKYN Large Box 10?

Duże, nielateksowe i ultracienkie prezerwatywy Unimil SKYN Large Box 10 to doskonały wybór dla posiadaczy większych, grubszych członków. Jeśli zatem czujesz, że zwykła prezerwatywa jest zbyt ciasna i przydałoby się więcej luzu — to produkt dla Ciebie.

 

Co więcej, po ultracienkie, poliizoprenowe prezerwatywy Unimil SKYN Large Box 10 sięgają ci, którzy szukają bezkompromisowej ochrony i maksymalnego komfortu. Wybierz je, jeśli chcesz zapewnić sobie i swojej partnerce lub partnerowi możliwie naturalne doznania!

Powiązane wpisy