Zestaw silikonowych korków analnych z kryształkiem Rianne S Booty Plug Luxury Set 3 plugs Black

Producent

Rianne S. Rianne S.
199

Zestaw silikonowych korków analnych z kryształkiem Rianne S Booty Plug Luxury Set 3 plugs Black

SKU 8001202
Kod EAN 8717903271926
Producent Rianne S.

Złóż zamówienie przed 15:00Paczkę wyślemy dziś!

Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Warszawa: W magazynie
Poznań: W magazynie
199,00 zł

Opis produktu

Rianne S Booty Plug Set to zestaw trzech korków analnych różnej wielkości, o pięknym, ozdobnym, diamentowym zakończeniu.

To idealny zestaw dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z seksem analnym. Pierwszy korek, będący pierwszym stopniem wtajemniczenia, jest naprawdę mały, dzięki czemu z łatwością zmieścisz go w sobie, nawet jeśli wcześniej nigdy nie próbowałaś takich zabaw z gadżetami. W miarę rosnących pragnień i apetytu na kolejne stopnie wtajemniczenia będzie można zmieniać wielkość korków.

Dzięki temu, że Booty Plug Set to zestaw, także Twój partner będzie mógł się cieszyć z analnej przyjemności, jeśli tylko zechcesz podzielić się z nim jednym z koreczków. O ile oczywiście nie zniechęci go diament, który ozdabia każdy z plugów. Dla Panów, którzy wolą coś bardziej unisex polecamy właśnie ten korek.

Booty Plug Set wykonane są z przyjemnego, miękkiego silikonu medycznego. Ten materiał to gwarancja bezpieczeństwa i higieny. Bardzo łatwo utrzymać go czystości. Wystarczy woda i mydło antybakteryjne. Przy tym materiale trzeba pamiętać o stosowaniu wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Do zabaw analnych polecamy ten: Pjur Analyse Me.

Powiązane wpisy