Pro Penguin

Gdy po raz pierwszy zobaczyłam bezdotykowy stymulator łechtaczkowy Pro Penguin marki Satisfyer, to od razu wiedziałam, że muszę go mieć. Ten mały, słodki pingwinek po prostu skradł moje serce. Na żywo wygląda on jeszcze lepiej! Poza moją recenzją do zakupu mogą przekonać Cię również inne teksty na temat Pingwinka, które już znajdują się na blogu. Polecam przeczytać na przykład ten tekst.

Prosta obsługa

Pingwinek jest jednym z tych gadżetów erotycznych, który ma niesamowicie intuicyjny interfejs. Składa się jedynie z dwóch przycisków. Banalnie prosta obsługa jest niewątpliwą zaletą gadżetów erotycznych. Nie ma nic bardziej frustrującego, niż gdy w trakcie zabawy nie potrafisz znaleźć przycisku do zmiany trybu wibracji. Kolejną zaletą, na którą zwróciłam uwagę, to całkowita wodoodporność. Daje to możliwość używania tego słodkiego pingwinka w jego naturalnym środowisku, czyli w wodzie. Dzięki funkcji Travel Lock możemy zabrać go w podróż i wypróbować nie tylko we własnej wannie.

Jak już wspomniałam, zabawka jest prosta w obsłudze, a dodatkowo po uruchomieniu można zauważyć, że jest dość cicha. Nawet przy wzmocnionych wibracjach, głośność zabawki nie przeszkadza, szczególnie gdy nadal ma ona styczność z ciałem. Duży wachlarz stopni intensywności wibracji to kolejna zaleta tego bezdotykowego stymulatora łechtaczkowego. Wibracje, które zaczynają się od naprawdę delikatnych, aż po te bardzo intensywne pozwalają na dopasowanie odpowiedniej mocy do indywidualnych potrzeb. Sam otwór, który służy do stymulacji, jest jednak dosyć mały, dlatego kobiety posiadające większe łechtaczki, mogą mieć problem z komfortowym użyciem gadżetu. Satisfyer Pro Penguin ładowany jest magnetyczną ładowarką USB, po naładowaniu pingwinek może pracować aż do dwóch i pół godziny. Za jednym razem na pewno nie wykorzystasz całego czasu pracy swojej nowej zabawki.

Mokre sny

Pingwinek zapewnia mokre sny i naprawdę mocne doznania. Jest doskonałym gadżetem erotycznym, świetnie się sprawdza, szczególnie jeśli wcześniej miałaś problemy z uzyskaniem orgazmu. Zapewnia prawie natychmiastowy orgazm. Jednocześnie, jeśli nie jesteś początkującą i miałaś już inne wibratory łechtaczki w swoich łapkach, to delikatne pierwsze tryby wibracji powinny pozwolić Ci na zdecydowanie dłuższą zabawę. Będziesz miała więcej czasu na zabawę sutkami. Proponujemy zacząć szczypać, rolować w palcach swoje sutki, wzmacniając poczucie podniecenia. Pingwinek świetnie leży w dłoni, dlatego nie będziesz miała większego problemu ze zmienianiem intensywności wibracji, gdy poczujesz, że warto włączyć mocniejsze wibracje. Jego zaskakująca siła potrafi zapewnić naprawdę niesamowite, warte zapamiętania orgazmy.

Ta zabawka dla dorosłych stymuluje łechtaczkę za pomocą pulsującego ssania. Satisfyer Pro Penguin jest delikatniejszy w porównaniu z wibratorami sonicznymi. Jeśli chcecie zapoznać się z dokładnym porównaniem Pingwinka z Soną 2, to przeczytajcie ten tekst. Choć to nie oznacza, że pingwinek oferuje mniej intensywne wrażenia, wręcz przeciwnie. Nasz gustowny pan pingwin wykonany jest z miłego w dotyku silikonu medycznego, który powinnaś połączyć z lubrykantem na bazie wody. Na przykład z JoyDivision AQUAglide. Do utrzymania odpowiedniej higieny należy użyć pianki do czyszczenia zabawek erotycznych, na przykład Intimate Earth Green Foaming Toy Cleaner lub tradycyjnego mydła antybakteryjnego.

Satisfyer Pro Penguin – hot or not?

Czas przystąpić do właściwych testów. Nie zaskoczę Was, gdy powiem, że Satisfyer Pro Penguin jest niesamowicie skuteczny i niespodziewanie szybko doprowadza do orgazmu. Nie potrzeba włączać wysokich poziomów wibracji, aby poczuć zniewalającą przyjemność. Jest to zabawka idealna dla kobiet, które nie miały jeszcze styczności z bezdotykowymi stymulatorami łechtaczkowymi i chciałyby sprawdzić, czy jest to coś dla nich, nie nadwyrężając jednocześnie domowego budżetu. Jednocześnie kobiety, które wcześniej używały już bezdotykowych masażerów łechtaczki, również znajdą coś dla siebie. Mocniejsze poziomy wibracji niepozornego pingwinka, mogą zaskoczyć również doświadczoną użytkowniczkę tego rodzaju wibratorów. Uważam, że Satisfyer Pro Penguin każdą z nas doprowadzi do niejednokrotnych, naprawdę mocnych orgazmów.

Satisfyer Pro Penguin dostępny jest w naszych salonach stacjonarnych, znajdujących się w Poznaniu i Warszawie. Pingwinka znajdziecie również w naszym sklepie internetowym. Serdecznie zapraszamy!

Specyfikacja:

  • Wymiary: 108 x 58 x 55 mm
  • Bateria: akumulator litowo-jonowy
  • Całkowicie wodoodporny
  • Hipoalergiczny
  • Wykonanie: silikon klasy medycznej
  • 11 trybów ssania
  • Funkcja Travel Lock