Piersi

Aktywność seksualna to nie tylko seks oralny, stymulowanie łechtaczki, penetracja czy seks analny, stymulowanie penisa. Sutki również są ważną strefą erogenną, której należy poświęcić sporo uwagi. Zamiast od razu zacząć ich dotykać, warto najpierw podbudować pikantny nastrój, poświęcić uwagę swojemu ciału, przyjemnie się podniecić. Polecamy, aby włączyć sobie ulubiony film pornograficzny, zacząć masować całe piersi, ugniatać je, później przesuwając palcami po sutkach. Zacznij przyjemnie się nimi bawić, kiedy staną się twarde. W poniższym tekście dowiesz się, jak stymulować sutki, jakich gadżetów erotycznych używać dla lepszej, przyjemniejszej stymulacji oraz w jaki sposób możesz doprowadzić się do orgazmu sutkowego.

Jak stymulować sutki?

Istnieje kilka sposobów na pieszczenie sutków. Poniżej znajdziecie nasze propozycje, jak najlepiej stymulować swoje sutki.

Gdy będziesz w najwygodniejszej pozycji, podniecona i gotowa do działania, to zacznij powoli. Pozwól dłoniom swobodnie wędrować po twoim ciele, nie skupiając się na sutkach, a na całych piersiach, biodrach. Gładź szyję, brzuch, skup się również na innych strefach erogennych, używając do tego pięknie pachnących olejków. Ważne, aby doprowadzić się do takiego momentu, że nie będziesz w stanie omijać ich swoimi palcami. Po masażu swoich piersi, zacznij przesuwać palcami po brodawkach. Kiedy sutki staną się twarde, zacznij eksperymentować z rodzajem dotyku.

Zacznij lekko drażnić swoje sutki paznokciami, głaszcz je. Możesz nadal je drażnić, błądząc palcami wokół nich, aby utrzymywać poczucie podniecenia i mocnego napięcia. Proponujemy zacząć szczypać i pociągać za sutki. Takie działania mogą pomóc uwolnić hormony odpowiedzialne za poczucie przyjemności. Zamiast takiego mocnego szczypania, możesz poddać swoje sutki różnym doznaniom. Proponujemy chwycić swój sutek, przytrzymać go między palcem wskazującym a kciukiem i powoli obracać go między palcami.

Może to wywołać całą masę przyjemnych doznań, szczególnie jeśli wcześniej oblejesz sutek swoim ulubionym lubrykantem albo olejkiem do masażu. Możesz eksperymentować z temperaturą, przejeżdżając po sutkach kostkami lodu, czy lubrykantem, który zmienia temperaturę. Do stymulacji tej części naszego ciała polecamy również różnego rodzaju gadżety erotyczne, które jeszcze mocniej nas podniecą, sprawią, że zabawa sutkami stanie się jeszcze bardziej ekscytująca. Poniżej znajdziecie nasze propozycje produktów, które powinnyście sprawdzić.

Zmysłowy masaż sutków, zakładanie na nie klamerek dla większości z nas jest niesamowicie skuteczne, ale dla ciebie może być nieprzyjemne, czy też mało podniecające. To naprawdę w porządku, jeśli okaże się, że preferujesz inny rodzaj stymulacji swoich sutków. Każdy jest inny, to, co może działać dla jednej osoby, może nie dać ci poczucia upragnionej przyjemności. Każdy z nas jest inny, ważne, aby eksperymentować i odkrywać, co najbardziej nam się spodoba.

Pomocne gadżety przeznaczone do stymulacji sutków

Podczas zabaw z sutkami, nie musisz ograniczać się jedynie do swoich palców czy ust osoby partnerskiej. Polecamy Ci zaopatrzyć się w kilka zabawek, które doskonale nadają się do podniecających pieszczot.

Zaciski na sutki

Tego rodzaju klamerki zapewniają silniejszą stymulację, ograniczając przypływ krwi do sutka. Dzięki nim sutki stają się wrażliwsze na różne bodźce. Oczywiście jeśli przed kupnem pragniesz sprawdzić, czy tego typu zabawka może sprawić ci jakiegoś rodzaju przyjemność, to przed zakupem możesz wypróbować drewniane klamerki do prania. Oczywiście nie pozostawiaj ich zbyt długo na swoich sutkach. Jeśli chodzi o profesjonalne klamerki na sutki, to masz naprawdę szeroki wybór z różnym stopniem zaciskania się na sutku. Niektóre z nich wyposażone są w możliwość określenia siły nacisku. W naszej ofercie mamy naprawdę różne rodzaje takich klamerek.

Między innymi:

Stymulatory sutków

Wibrator do sutków zaprojektowano tak, aby gadżet dokładnie zakrywał cały sutek. Na rynku dostępne są wibratory zaprojektowane specjalnie do tej części ciała. Jednocześnie wibratory, które już znajdują się w twojej kolekcji, nie służą wyłącznie do zaspokojenia łechtaczki. Możesz wykorzystać wszelkiego rodzaju wibratory do pieszczot sutków. Chwyć swój ulubiony gadżet erotyczny i daj się porwać mocnym wibracjom, które mogą wywołać u ciebie nawet orgazm sutkowy.

Przyssawki do sutków

Ten mały gadżet przyczepia się do sutka, aby dzięki ssaniu zwiększyć ukrwienie sutków. To może sprawić, że sutek bardzo szybko stanie się twardy, bardziej wrażliwy na późniejszą stymulację, która będzie bardziej ekscytująca. Przed rozpoczęciem zabawy, możesz nałożyć odrobinę lubrykantu na bazie wody. Wykorzystaj przyssawki do sutków Nothing but Sensation Nipple Teasers od Fifty Shades of Grey, które fenomenalnie sprawdzą się podczas gry wstępnej.

Orgazm sutkowy

Choć orgazm sutkowy nie jest tak popularny, jak ten osiągany poprzez stymulację łechtaczki, penetrację, to możesz go uzyskać. Stymulacja sutków aktywuje te same obszary w mózgu, co stymulacja łechtaczki. Oczywiście nie za każdym razem stymulacja sutków będzie zakończona orgazmem, ale jest taka możliwość. Nie ma żadnej konkretnej techniki, która wywołałaby orgazm sutkowy. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Najczęściej jest to skutek długich, przyjemnych pieszczot swoich sutków. Możesz użyć pomysłów przedstawionych poniżej.

Przed zabawą sutkami, musisz doprowadzić się do odpowiedniego stanu. Włącz swoją ulubioną, relaksacyjną muzykę. Zacznij bawić się strefami erogennymi leżąc na łóżku, czy w kąpieli. Głaszcz szyję, brzuch, palcami badaj swoje ciało. Niech to podniecenie narasta. Następnie zacznij masować swoje piersi, dość delikatnie. Gdy będziesz naprawdę mocno podniecona, to w tym momencie przesuń palce na sutki, które wtedy powinny być twarde. Warto zacząć od powolnych pieszczot, aby później coraz mocniej je pieścić. Zacznij zaciskać na nich palce, zwiększając siłę nacisku. Możesz również pociągać za sutki, czy rolować je między palcami. Szczypanie ich wywoła przypływ niesamowitych wrażeń, bez krępacji możesz zacząć cicho pojękiwać. Bez presji baw się i eksperymentuj, aby dowiedzieć się, co sprawia Ci najwięcej przyjemności. Baw się sutkami i pozwól falom orgazmicznej przyjemności zawładnąć twoim ciałem.