Seks

Gwałtowny spadek temperatur wcale nie musi oznaczać gwałtownego spadku libido. Właściwie, może być zupełnie na odwrót – jak się okazuje, najpopularniejsza data urodzin to 16 września, a więc niektórym z Was udało się odnaleźć własne, seksowne sposoby na rozgrzanie podczas mroźnych dni!

Jeśli tej zimy nie planujecie dalekich wypraw do egzotycznych krajów, możecie się wzajemnie rozgrzewać w zaciszu domowej sypialni. Co jest, zima nie wydaje się być specjalnie seksowna? Seks zimą kojarzy się Wam z szorstkimi, wełnianymi skarpetami i ogromnymi, kanciastymi piżamami? No to zgoda, nie brzmi to zbyt pociągająco. Pozwólcie jednak, że zaprezentujemy Wam kilka seksownych sposobów na rozgrzanie, dzięki którym zima będzie Wam się kojarzyć przyjemnie i… pikantnie!

Pozwólcie, by uniosło się nad Wami nieco pary

Wystarczy odrobina kreatywności, a Wasza łazienka w jedną chwilę zamieni się w zmysłowe spa. Pewnie, seks pod prysznicem może być świetny, ale ciekawą alternatywą może być wykorzystanie samej gorącej pary, która będzie unosić się w łazience przez jakiś czas po gorącej kąpieli. Spróbujcie wykorzystać tę przyjemną atmosferę i sprawdźcie możliwości, jakie kryje przed Wami Wasza własna łazienka. Jeśli lubicie zabawy z pieprzykiem, możecie wypróbować przypięcie siebie lub partnera kajdankami np. do wieszaka na ręczniki.

Zabawcie się z ogniem

Ogień, to świetne słowo, którym możemy opisać udany seks, ale możemy go także wykorzystać do podgrzania atmosfery w sypialni bardziej dosłownie. Spokojnie, nie ma się czego obawiać - jeśli zadbacie o podstawowe zasady bezpieczeństwa, nie grozi Wam poparzenie, a jedynie namiętny, gorący seks. Wiecie już, co mamy na myśli? Tak, oczywiście chodzi o świece do masażu!

Są zupełnie bezpieczne, bo rozgrzewają się do temperatury niewiele wyższej, niż temperatura ciała. Topniejąc, zamieniają się w odżywczy, przyjemnie pachnący olejek do ciała, którego aromat tworzy erotyczną atmosferę w sypialni, a ciepły, oleisty płyn doskonale nadaje się do wykonania zmysłowego masażu, wiodącego do pikantnego finału. Musicie jedynie pamiętać, by płonącej świecy nie pozostawić w miejscu, w którym mogłaby ona spaść np. na pościel. Najlepiej, gdy już nie będzie nam potrzebna, szybko odłożyć ją w miejscu, gdzie nie będzie nam przeszkadzać. Świeca do masażu i odrobina wyobraźni, a seksowne sposoby na rozgrzanie same przychodzą na myśl.

Podzielcie się swoim ciepłem

Najlepsze, co można zrobić będąc w chłodnym pomieszczeniu, to okryć jak największą powierzchnię ciała. Nikt przecież nie powiedział, że musi to być kocyk. Jeśli akurat jesteście w sypialni, dużo przyjemniejsze może być po prostu wtulenie się do siebie wzajemnie. Istnieją takie pozycje, które lepiej od innych pomagają zatrzymać ciepło w sytuacjach, w których jesteście nago – np. na łyżeczkę, ze splecionymi nogami i rękami złożonymi z przodu. Takie pozycje ułatwią pozostawienie minimum ciała na zewnątrz, a jeśli i to nie pomoże, to możecie położyć między sobą koc elektryczny, który będzie Was dodatkowo ogrzewał.

Skarpety w łóżku wcale nie są takie złe?

Holenderscy seksuolodzy jakiś czas temu doszli do ciekawego wniosku, który dla wielu może się wydać mocno kontrowersyjny. Badacze odkryli, że różnej natury nieprzyjemne sytuacje w łóżku, łącznie z problemami z osiągnięciem orgazmu, lub utrzymaniem erekcji, mogą mieć swoje źródło w... nagości. A w zasadzie nie tyle w nagości, co w obniżeniu temperatury ciała. Choć widok ciała rozebranego partnera lub partnerki z całą pewnością działa pociągająco, to już gwałtowne zrzucanie z siebie całości garderoby w nienajlepiej ogrzanym pomieszczeniu wcale nie musi być takie dobre dla naszego seksu. Jak się okazuje, bardzo pomocne w radzeniu sobie z tym problemem może być... pozostawianie skarpet na stopach.

Skarpety dobrze zabezpieczają stopy przed utratą ciepła i mogą być niezwykle pomocne w zainicjowaniu bardzo udanego stosunku. Musicie się tylko przełamać! Pewnie, nowo poznana partnerka czy partner mogą być w lekkim szoku, gdy podczas Waszego pierwszego razu oznajmicie, że lubicie to robić w wełnianych skarpetach, ale pary mające za sobą dłuższy staż powinny umieć się do tego przekonać. Tym bardziej, że skarpety wcale nie muszą być szare, szorstkie i brzydkie. Istnieją tez dużo bardziej seksowne sposoby na rozgrzanie stóp, które przy okazji nie pozbawią Was erotycznego nastroju. Co powiecie na obcisłe podkolanówki? Wystarczy odrobina kreatywności, a nawet w skarpetach możecie czuć się seksownie i pociągająco!

Byliście grzeczni?

Jak minął Wasz rok? Byliście dla siebie dobrzy, czy też macie swoje za uszami? Grudzień to świetny miesiąc, aby się z tego rozliczyć! Wystarczy, że weźmiecie świąteczne sprawy w swoje ręce i zajmiecie się tym, co należy do obowiązków Świętego Mikołaja. Prezenty! Zdradzimy Wam tajemnicę: nie ma bardziej seksownego prezentu, niż pojawienie się przed obliczem partnera lub partnerki w seksownej bieliźnie, z ofertą upojnej, pełnej wrażeń nocy.

Co powiecie na przebieranki? To super sposób na wzniecenie romantycznej atmosfery między kochankami, jeśli ta zdążyła już się nieco ulotnić, ale może być także zabawnym urozmaiceniem życia seksualnego parom, którym niczego nie próbuje. Nie bójcie się eksperymentować!

Seksowne przebrania w stylu "Pani Mikołajowej", jak również inne, nie mniej gorące znajdziecie w Salonie Zmysłów Secret Place. Zapraszamy!